2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Olsztyn
Dodane 05 kwietnia 2024

Biuro rachunkowe poszykuje księgowej/ księgowego

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zadania

·         prowadzenie ksiąg handlowych lub podatkowej księgi przychodów i rozchodów

·         dekretowanie, księgowanie i weryfikacja dokumentów księgowych

·         księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych

·         comiesięczna weryfikacja i uzgadnianie kont, sprawdzanie rejestrów VAT

·         zamykania miesiąca i roku

·         rozliczanie i potwierdzanie sald z kontrahentami (księgi handlowe)

·         przygotowywanie raportów na potrzeby klientów,

·         analizowanie zagadnień podatkowych i z zakresu rachunkowości na potrzeby klientów

Wymagania :

·         Znajomość ustawy PDOOF, PDOOP

·         znajomość przepisów VAT

·         Znajomość ustawy o rachunkowości ( jeśli zgłaszasz się jako księgowa do prowadzenia ksiąg handlowych)

·         Znajomość WNT, WDT

·         minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w księgowości na stanowisku księgowym

Dodatkowym atutem będzie:

·         znajomość systemów Rachmistrz, Symfonia

·         umiejętność pracy na elektronicznych dokumentach

·         sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,

·         terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania,

·         znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

·         umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

·         prace w stałych godzinach

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszę o przesłanie CV poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 909588871