2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Podlaskie
  6. Marketing - Białystok
  7. Marketing - Starosielce
Dodane Dzisiaj o 10:15

Biacomex s.a. zatrudni specjalistę ds. marketingu/social media.

Lokalizacja

Białystok, Starosielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Biacomex s.a. autoryzowany dealer marek Cupra, Ford, Seat, SsangYong zatrudni specjalistę ds. marketingu/social media.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych.

  • Prowadzenie profili firmowych (Facebook, Instagram, wizytówki Google, Linkedin, YouTube, TikTok).

  • Przygotowywanie treści publikowanych w online (www, social media).

  • Współtworzenie strategii komunikacji i contentu w social mediach.

  • Współtworzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.

  • Współorganizacja eventów (targi, premiery).

  • Tworzenie elementów graficznych na potrzeby strony internetowej, portali społecznościowych.

  • Tworzenie filmów reklamowych i treści digitalowych z życia salonu.

  • Analiza i raportowanie skuteczności prowadzonych działań oraz rekomendowanie nowych rozwiązań.

  • Administracja, nadzór  i aktualizacja treści zawartych na stronach www.

  • Współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami i innymi dostawcami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność wykonywania zdjęć i filmów produktowych i ich edycji.

  • Podstawowa znajomość obsługi programów graficznych oraz montażu filmów.

  • Dobra znajomość i doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi do publikacji zawartości w social mediach

  • Lekkie pióro: umiejętność pisania i redagowania tekstów marketingowych, postów w social mediach.

  • Wysokie poczucie estetyki, dokładność i kreatywność.

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej.

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i poszerzania kompetencji.

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Starosielce
ID: 910512959