2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Śląskie
  6. Fryzjer, barber - Zabrze
Dodane 10 czerwca 2024

Barber / Fryzjer - Peaky Barber Zabrze

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jeśli interesuje Cię praca w młodym i zgranym zespole zapraszamy do współpracy ;)

Oczekujemy: Doświadczenia; Kultury osobistej; Kontaktu z klientem; Dokładności; Punktualności; Zaangażowania w pracę z klientem i zespołem;

Oferujemy : Zatrudnienie na stałą umowę o pracę; Stale powiększającą się bazę klientów; Wynagrodzenie od 5.000 do 9.000 / po wypracowaniu klienteli;

Zakres obowiązków : Kreatywne doradztwo fryzur męskich i bród; Dbanie o porządek miejsca pracy i sprzęt; Utrzymanie salonu w czystości i porządku; Dbałość o swój grafik;

Chętnych do współpracy w naszym zespole zapraszamy do przesłania swojego CV ze zdjęciem i portfolio prac na adres peaky.barber.zabrze gmail.com

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 920392158