2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 22 kwietnia 2024

Audytor / Ankieter Terenowy

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Firma Sollab Fotowoltaika - firma o ugruntowanej pozycji na rynku OZE poszukuje osób do pracy na stanowisko Terenowy Ankieter /Audytor w branży Fotowoltaicznej i Pomp Ciepła.

Opis Stanowiska:

 Ankietowanie to zbieranie opinii, zadawanie pytań i odnotowywanie odpowiedzi.

Praca ankietera polega na wyszukiwaniu osób spełniających określone kryteria oraz przeprowadzaniu z nimi wywiadów bezpośrednich.

 Wymagania:

·        Zaangażowanie

·        Komunikatywność i i łatwość wypowiadania się

·        Umiejętność organizacji pracy

·        Wytrwałość w realizowaniu postawionych zadań

·        Rzetelność i terminowość

·        Dyspozycyjność 3/4 dni w tygodniu

Oferujemy:

·        Wsparcie Kierownika Regionu - jeśli nie masz samochodu zawieziemy Cię i odwieziemy do domu

·        Szkolenia

·      Praca w Grupach - okolice zamieszkania !

·        Umowę Zlecenie

·        Dobre Wynagrodzenie

·        Dodatkową premię za wyniki

·        Wypłatę dwa razy w miesiącu

Jesteś osobą kontaktową, zaangażowaną ?

Lubisz pytać innych o opinię, a przeprowadzenie ankiety wśród nieznajomych nie jest dla Ciebie problemem?

Dołącz do nas i zostań ankieterem terenowym !

T.E.L. - 6.9.7.6.4.8.1.2.2.

więcej na temat firmy na: www.sollab.pl

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 911960843