2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

Asystentka Zarządu - dołącz do zespołu Kancelarii Podatkowej!

Wynagrodzenie

4 750 - 5 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy jesteś osobą, która nie czeka na polecenia, ale potrafi sama zauważyć, co jest do zrobienia? Czy jesteś dobrze zorganizowana, skupiona na detalach i chcesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze doradztwa podatkowego? Nasza firma, PGF sp. z o.o. spółka doradztwa podatkowego, poszukuje osoby na stanowisko Asystentki Zarządu, która będzie łączyła obowiązki sekretariatu z asystowaniem bezpośrednio zarządowi firmy.

Twoje zadania obejmą:

  • Bieżącą obsługę administracyjną biura: dbanie o zaopatrzenie biurowe, odbieranie telefonów od klientów,

  • Prowadzenie pierwszej windykacji telefonicznej oraz mailowej,

  • Obsługę poczty przychodzącej,

  • Wypełnianie podstawowych, powtarzalnych druków na urzędowych wzorach formularzy do Urzędów Skarbowych i ZUS (zapewniamy odpowiednie szkolenie i wsparcie),

  • Bezpośrednie wsparcie dla zarządu firmy w jego codziennych obowiązkach.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Zdolności do podejmowania inicjatywy, rozwiązywania problemów samodzielnie i działania z wyprzedzeniem,

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Umiejętności obsługi komputera, poczty elektronicznej oraz pakietu MS Office,

  • Zdolności do szybkiego uczenia się i przyswajania nowych informacji, w tym podstawowych zagadnień prawnych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę Multisport,

Jeśli jesteś osobą, która chce rozwijać swoje umiejętności w prężnie rozwijającej się firmie doradztwa podatkowego, nie wahaj się i aplikuj do nas już teraz! Dołącz do nas w PGF sp. z o.o. spółka doradztwa podatkowego i rozwijaj swoje umiejętności w praktyce, pracując w przyjaznym zespole specjalistów. Zapraszamy do składania aplikacji!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 835791744