2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Lubelskie
  6. Media i PR - Ryki
Dodane 12 maja 2024

Asystentka marketingowa

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ryki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Uwaga: ze względu na wewnętrzną procedurę bezpieczeństwa prosimy o przesyłanie CV tylko w formacie PDF.

Poszukujemy asystentki marketingowej do naszej centrali w Rykach. Będziesz pełnić kluczową rolę w codziennym funkcjonowaniu działu marketingu, wpływając na wiele aspektów jego działalności. Twoje obowiązki będą obejmować wspieranie działań marketingowych, koordynację projektów reklamowych, współpracę z innymi działami oraz monitorowanie efektywności kampanii marketingowych, aby zapewnić ich skuteczność i efektywne osiąganie założonych celów.

Twoje obowiązki:

  • wspieranie działań marketingowych dla klientów firmy poprzez udział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej.

  • przygotowywanie materiałów marketingowych dla klientów, w tym reklam, broszur, prezentacji i kontentu na media społecznościowe.

  • analiza rynku i trendów branżowych w celu identyfikacji nowych możliwości i pomysłów dla klientów.

  • koordynacja działań zespołu marketingowego oraz współpraca z klientami w celu realizacji ich celów marketingowych.

  • organizacja i udział w spotkaniach z klientami oraz prezentacjach ofertowych

Nasze wymagania:

  • natywna znajomość języka polskiego w mowie oraz doskonała znajomość języka polskiego w piśmie, poprawność gramatyczna i interpunkcyjna.

  • bardzo dobra znajomość Canva.

  • mile widziana dobra znajomość CapCut.

  • mile widziana znajomość pakietów kreatywnych Adobe.

To oferujemy:

  • praca w młodym, dynamicznym zespole.

  • wsparcie merytoryczne, praca pod nadzorem w trakcie okresu próbnego.

  • ścieżka rozwoju.

  • stabilne zatrudnienie, uop.

  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności.

  • premie uznaniowe.

  • szkolenia branżowe.

Lokalizacja

Ryki,

Lubelskie

Lubelskie, Ryki
ID: 917896745