2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Bielany
Dział Kariera w DAMAL
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystentka Głównej Księgowej

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki/a Głównej Księgowej.

Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i sumienną, a przede wszystkim bardzo komunikatywną, być może studiujesz zaocznie kierunek związany z finansami lub rachunkowością? Interesuje Cię praca w dynamicznym środowisku, dołącz do naszego Zespołu!

Moja Księgowa Online to biuro rachunkowe i jako Zespół pomagamy przedsiębiorcom w prawidłowym prowadzeniu księgowości oraz dostarczaniu informacji pozwalających na podejmowanie szybkich i trafnych decyzji.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Sokratesa 5 lok 47.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (UoP, B2B lub UCP, w zależności od preferencji) z terminową i rynkową pensją,
  • Pracę w trybie hybrydowym z przewagą pracy w biurze po pierwszych 3 miesiącach współpracy,
  • Wsparcie merytoryczne, techniczne i organizacyjne, zarówno na etapie wdrożenia, jak i w trakcie pracy,
  • Pracę na popularnym i nowoczesnym oprogramowaniu ERP enova365 oraz z SaldeoSMART (elektroniczne archiwum dokumentów),
  • Stały dostęp do baz wiedzy (Inforlex, Gofin itp.) i szkoleń,
  • Pakiet medyczny oraz pakiet pyszne.pl.

Wymagamy:

  • Podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości,
  • Dokładności i sumienności,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w Zespole,
  • Dobrej znajomości potwierdzonej testem z MS Office (Word i Excel),
  • Mile widziana znajomość oprogramowania enova365 lub innego podobnego.
  • Pasja do zawodu księgowego/księgowej

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i weryfikacja elektronicznego archiwum dokumentów:
    • Przyjmowanie, segregowanie i weryfikacja dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami BR w archiwum elektronicznym,
    • Zapewnienie dostępu do dokumentów w razie potrzeby i ich bezpieczne przechowywanie w archiwum.
    • Księgowanie dokumentów w systemie FK,
    • Obsługa Środków trwałych i RMK
    • Wystawiania faktur sprzedaży
    • Obsługa rozrachunków i przelewów i wyciągów bankowych
    • Przygotowywanie zestawień dla klientów
  • Wsparcie w obsłudze klientów w systemach księgowych:
    • Administracyjna pomoc klientom w korzystaniu z systemu księgowego i archiwum elektronicznego,
    • Współpraca z Główną Księgową i zespołem księgowych w zakresie wprowadzania danych do systemu, weryfikacji danych i monitorowania bieżących transakcji.
  • Inicjowanie kontaktów z potencjalnymi klientami, np. poprzez rozmowy telefoniczne lub spotkania:
    • Przeprowadzanie analizy potrzeb klientów, zbieranie informacji na temat ich oczekiwań w zakresie obsługi księgowej,
    • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji dotyczących usług biura rachunkowego,
    • Aktywna współpraca z działem sprzedaży w celu pozyskiwania nowych klientów.
  • Administracja:
    • Aktualizowanie statusu umów i kontaktów z klientami,
    • Obsługa dokumentacji związanej z działalnością biura rachunkowego,
    • Wspieranie Głównej Księgowej i Zespołu w codziennych obowiązkach administracyjnych.
  • Kształcenie i rozwój:
    • Bieżące śledzenie zmian w przepisach podatkowych i księgowych,
    • Uczestnictwo w szkoleniach i kursach z zakresu rachunkowości, używanych systemów oraz obsługi klienta.
  • Współpraca w Zespole w celu osiągnięcia założonych przez firmę celów.
  • Zadania Asystentki/a Głównej Księgowej w biurze rachunkowym będą obejmować zarówno obszar administracyjny, jak i obsługę klientów. Będzie to kluczowa rola w utrzymaniu relacji z klientami oraz w dbaniu o prawidłowe funkcjonowanie biura rachunkowego.

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą, prosimy o aplikowanie poprzez formularz.

    Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

    Mazowieckie

    Mazowieckie, Warszawa, Bielany
    ID: 909385220