2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Komandoria
Dodane 04 kwietnia 2024

Asystentka ds. księgowości

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe poszukuje asystenta ds.księgowości/młodszej księgowej

Twój zakres obowiązków:

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi – wg wskazań Głównego Księgowego,

  • księgowanie wyciągów bankowych, kontrola rozrachunków, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • sprawdzanie rejestrów VAT,

  • obsługa korespondencji,

  • kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji,

  • prowadzenie spraw administracyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne z zakresu finansów i rachunkowości (Absolwenci technikum ekonomicznego i/lub Studenci kierunku finanse i rachunkowość),

  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości, podatków i finansów,

  • znajomość MS Excel na poziomie średnio zaawansowanym,

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole i z Klientem,

  • znajomość programu Optima.

Co oferujemy

  • stabilne warunki pracy,

  • rozwój kompetencji zawodowych w kierunku specjalisty ds. księgowości,

  • pracę w młodym zespole,

  • codzienne wsparcie merytoryczne,

  • dostęp do wszystkich potrzebnych szkoleń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 882301767