2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Katowice
  7. Księgowość - Wełnowiec-Józefowiec
Dodane 21 kwietnia 2024

Asystentka ds. księgowości

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

NOMINUS jest nowoczesną firmą księgową. Współpracujemy z średnimi podmiotami gospodarczymi. Firma prowadzi działalność w zakresie księgowości zarządczej, kontrolingu oraz pełnej obsługi kadrowo-płacowej. Siedziba mieści się w Katowicach przy ul. Karłowicza 9 (Wełnowiec).

Poszukujemy asystentki księgowej w pełnym wymiarze godzin.

Nasze oczekiwania:

  • podstawowa wiedza księgowa i podatkowa

  • doświadczenie w pracy z programem InfoMedica lub innym programem księgowym oraz Saldeo

  • biegłość i obeznanie ze środowiskiem internetowym

  • umiejętność pracy pod presja czasu

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność oraz terminowość

  • poczucie humoru

  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe

Obowiązki:

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • przygotowanie płatności

  • bieżący kontakt z innymi działami firmy

  • bieżący kontakt z kontrahentami

  • skanowanie dokumentów

  • formalny odczyt dokumentów księgowych

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • współpraca z działami specjalistycznymi

  • księgowanie faktur kosztowych

    Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • elastyczne godziny pracy po okresie próbnym

  • dopasowanie ścieżki rozwoju do predyspozycji

  • rozwój zawodowy oparty o zaangażowanie i merytoryczną wiedzę

  • opiekę mentora

  • świetną atmosferę w pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę MultiSport

  • fundusz socjalny

  • ubezpieczenie grupowe

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Prosimy o podanie w CV listy znajomych programów księgowych oraz o zawarcie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oddzwonimy do wybranych kandydatów.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 748214201