2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wola
Dodane 23 kwietnia 2024

asystentka / asystent ds. księgowości

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa Podatkowa Sp. z o.o. to prężenie rozwijające się biuro rachunkowe, które poszukuje osoby na stanowisko asystentki / asystenta ds. księgowości.

Opis stanowiska:

  • weryfikacja i dekretacja dokumentów,

  • wprowadzanie do programu księgowego wyciągów bankowych oraz faktur,

  • pomoc przy prowadzeniu ksiąg handlowych oraz uproszczonych form księgowości.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe bądź w trakcie studiów na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnym,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe, najlepiej w biurze rachunkowym,

  • sumienność i rzetelność,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • wysokie umiejętności analityczne,

  • nastawienie na rozwój zawodowy,

  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz awansu,

  • wsparcie samodzielnych księgowych,

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dostęp do literatury fachowej,

  • szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 512754427