2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Krzyki
Zuzanna
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent/ tka ds. Księgowości w firmie TelForceOne

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma TelForceOne, producent i dystrybutor elektroniki konsumenckiej i akcesoriów GSM poszukuje obecnie osób na stanowisko:

Asystent/tka ds. Księgowości

Zakres zadań:

  • Bieżące kompletowanie, dekretowanie i ewidencjonowanie dokumentów księgowych, zgodnie z przepisami o rachunkowymi i podatkowymi

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Księgowanie faktur zakupu towarowego

  • Księgowanie kasy

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Analiza kont rachunkowych pod względem prawidłowości zapisów księgowych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (mile widziane: ekonomia, rachunkowość, finanse)

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości

  • Mile widziana znajomość programów Comarch XL, WF-Mag, WF-FaKir

  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych, bieżąca orientacja w zmianach przepisów

  • Chęć nauki i rozwoju w zakresie pełnej księgowości

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest liderem w swojej branży

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Wsparcie w procesie wdrożenia i dalszego rozwoju zawodowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 911939441