2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Wrocław
  6. Inżynieria - Śródmieście
Dodane 12 czerwca 2024

Asystent projektanta mostowego

Wynagrodzenie

4 800 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownia Projektowa P.S. Projekt, we Wrocławiu, w związku z rozwojem koszyka zamówień, zatrudni do zespołów projektowych, osoby o różnym poziomie doświadczenia branżowego na stanowisko:

Asystent/tka Projektanta Mostowego

O Pracodawcy:

Działamy na rynku od 1994 roku. Jesteśmy firmą projektową o ugruntowanej pozycji na polskim rynku projektów infrastrukturalnych.

W codziennej pracy realizujemy dokumentacje techniczne o różnym stadium szczegółowości, tj. Studia Techniczno Ekonomiczne (STEŚ), Koncepcje Programowe (KP), Projekty Budowlane i Wykonawcze (PBiW) z Dokumentacją Przetargową (DP), sporządzamy Programy Funkcjonalno Użytkowe (PFU).

Obsługujemy kluczowych klientów inwestycyjnych, takich jak Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Zarządy Dróg Wojewódzkich oraz czołowe firmy Wykonawcze.

Podczas codziennej pracy w kreatywnym zespole o wieloletnim doświadczeniu, opieramy się o komunikację interpersonalną i pracę na zaawansowanych oprogramowanych oraz mierzymy się z wyzwaniami stawianymi przez klientów podnosząc swoje kwalifikacje.

Wymagania:

Od kandydatów na wskazane powyżej stanowisko wymagamy:

  • zaangażowania w sprawy zawodowe,

  • dbałości o dobry wizerunek firmy/projektu,

  • dbałości o dobre relacje zewnętrzne z klientem i zespołowe,

  • dyspozycyjności - gotowość do pracy w wymiarze 40h/tygodniowo, lub mniejszym w przypadku studentów 5-tego roku.

  • doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem

  • podstawowej znajomość oprogramowania CAD/CAM (AutoCad, ZwCAD z nakładkami BeStCad), MS Office i innych popularnych narzędzi inżynierskich takich MIDAS Civil.

Obowiązki:

  • opracowywanie dokumentacji technicznej (rysunki, opisy, obliczenia, zestawienia, dokumentacje przetargowe) na potrzeby różnych stadiów dokumentacji (wymienionych powyżej) w zakresie branży obiektów inżynierskich, zgodnie z harmonogramem oraz wymaganą jakością, pod nadzorem doświadczonego projektanta,

  • wykonywanie prezentacji na potrzeby rad technicznych,

  • udział w inwentaryzacjach w terenie,

  • udział w radach technicznych projektu,

  • sumienne realizowanie wytycznych Projektanta.

Idealny kandydat, powinien cechować się:

  • ugruntowaną wiedzą podstawową, zdobytą w trakcie kształcenia lub w oparciu o doświadczenie zawodowe, pozwalającą realizować zadania inżynierskie,

  • inżynierskim, technicznym, kreatywnym i inteligentnym podejściem do rozwiązywania zagadnień w codziennym cyklu projektowym,

  • zaangażowaniem w realizację zadań zespołu,

  • determinacją w zdobywaniu wiedzy branżowej oraz podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,

  • dobrą komunikatywnością pozwalającą w sposób profesjonalny i zrozumiały efektywnie realizować wyznaczone zadania,

Oferujemy:

  • stabilne i rynkowo atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania doświadczenia dzięki uczestniczeniu w realizacji zadań dla kluczowych klientów sektora publicznego.

  • udział w realizacji dokumentacji projektowych, różnych stadiów (STEŚ, KP. PAB, PW) dla obiektów inżynierskich w ciągu dróg kategorii technicznej A, S, GP, G.

  • doświadczenie z obecnie stosowanymi technikami wznoszenia obiektów inżynierskich w oparciu o realizację ciekawych kontraktów dla ww., kluczowych klientów sektora budownictwa drogowego i mostowego.

  • elastyczne i komfortowe warunki pracy,

  • benefity motywacyjne do uzgodnienia bezpośrednio z kandydatem,

  • W dłuższej perspektywie możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień.

Rekrutacja:

Od Kandydatów oczekujemy aktualnego CV zawierającego klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych kandydata, dla celów rekrutacji.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 920041990