2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Wrocław
  6. Inżynieria - Fabryczna
Dodane 27 maja 2024

Asystent projektanta konstrukcji

Wynagrodzenie

6 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Nasza firma funkcjonuje na rynku od wielu lat, obszarem działalności obejmując szeroko rozumiane projektowanie w branży konstrukcyjnej, w tym optymalizację projektową, a także usługi konsultingowe, w szczególności opiniowanie rozwiązań projektowych, wydawanie ekspertyz, doradztwo projektowe i usługi nadzoru autorskiego. Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów podejmujących zadania o wysokim stopniu skomplikowania, koncentrując się na sprostaniu najwyższym wymaganiom naszych klientów. Obszar prowadzonej działalności obejmuje całą Europę, ale mamy również przyjemność realizowania projektów dla obiektów wznoszonych w innych krajach na obszarze całego świata.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie rysunków zbrojeniowych konstrukcji żelbetowych

  • wykonywanie rysunków szalunkowych (modelowanie w programie Revit) konstrukcji budowlanych

  • wykonywanie obliczeń statycznych konstrukcji

  • bezpośredni kontakt z architektami, instalatorami itd.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie min. inżynierskie techniczne, specjalizacja: inżynieria budowlana, konstrukcje budowane

    • dobra znajomość AutoCAD

    • znajomość programów Allplan - będzie dodatkowym atutem

    • znajomość programów BIM (Revit) - będzie dodatkowym atutem

    • znajomość języków (niemiecki, angielski) - będzie dodatkowym atutem

    • zaangażowanie i odpowiedzialność za realizowane działania

    • umiejętność pracy zespołowej, dokładność, sumienność

  • To oferujemy

    • pracę w wykwalifikowanym zespole projektantów

    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia zawodowego kandydata

    • możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji pośród inżynierów z wieloletnim doświadczeniem

    • prywatną opiekę medyczną Medicover oraz dodatkowe ubezpieczenie

    • kartę Medicover-Sport

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 918024747