2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Wrocław
  6. Inżynieria - Fabryczna
Dodane 19 kwietnia 2024

asystent projektanta instalacji sanitarnych

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeżeli jesteś osobą, która niekoniecznie posiada wieloletnie doświadczenie w branży, ale chce się rozwijać i potrafi sumiennie wykonać powierzone obowiązki - zgłoś się do nas.

Kompetencje jakie powinieneś posiadać, żeby do nas dołączyć:

Wykształcenie kierunkowe Inżynierii Środowiska, Budownictwa lub podobne

Bardzo dobra znajomość programu autocad

Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

Dobra znajomość pakietu Office

Chęć nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji

Rzetelność, dokładność, cierpliwość, orientacja na szczegóły

Pozytywne nastawienie i komunikatywność

Zakres obowiązków:

Sporządzanie dokumentacji powykonawczych

Wykonywanie projektów budowlanych/wykonawczych

Pomoc dla projektanta (przygotowywanie podkładów rysunków itd.)

Przygotowywanie dokumentacji do przekazania biurom architektonicznym

 Wymagania dodatkowe: (mile widziane)

- Prawo jazdy

Oferujemy:

Praca w ciekawej i innowacyjnej branży (technologia paliw)

Wsparcie na każdym etapie rozwoju

Niezbędne narzędzia pracy (komputer, program autocad itd.).

Wymiar pracy: Pełny etat / ¾ etatu

Zdobycie wymaganej praktyki do uprawnień budowlanych

W późniejszym etapie możliwość dodatków/ premii za wykonane projekty

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 893431044