2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Mokotów
Dodane 01 maja 2024

Asystent/ka w dziale finansowym

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma Notus Finanse S.A. działająca w sektorze pośrednictwa finansowego od 20 lat, należąca do grupy NN, otwiera rekrutację na stanowisko Asystent/ka w dziale finansowym.

Profil kandydata

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, chętną do nauki nowych kompetencji. Masz jakąkolwiek wiedzę z zakresu finansów i chciałabyś/chciałbyś zdobyć doświadczenie w dziale finansowym dużej firmy działającej w sektorze finansowym. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą i przesłania aplikacji

Opis stanowiska

  • księgowanie faktur kosztowych,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • rozliczanie wydatków służbowych,

  • weryfikacja i wpisywanie faktur pośrednictwa do plików rozliczeniowych,

  • przygotowywanie i weryfikacja kart prepaid,

  • przygotowywanie płatności,

  • weryfikacja sald pośredników rozwiązanych umów z plikami rozliczeniowymi

  • weryfikacja not obciążeniowych oraz ich wysyłka

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Praca na okres do 31.12.2024, z możliwością przedłużenia do marca 2025

  • Indywidualny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport,

  • Możliwość  rozwoju w prężnie działającej instytucji finansowej,

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy,

  • Model pracy hybrydowy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914127748