2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Bałuty
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent/ka księgowej do biura księgowego

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Tutor Tax sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Asystent/ka do Biura Księgowego/Pomoc Księgowej.

Praca stacjonarna - biuro znajduje się w Łodzi na Radogoszczu.

Przykładowe zadania, które będziesz wykonywać:

-wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego m.in. faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych (pod nadzorem przełożonej)

-przygotowywanie zestawień i raportów na zlecenie przełożonej

-weryfikacja dokumentów w systemie Saldeo

Wymagania:

-podstawy z zakresu księgowości,

-wykształcenie finansowe/ekonomiczne - mile widziane,

-status studenta - mile widziany,

-znajomość Optimy będzie dodatkowym atutem.

-doświadczenie w pracy w biurze księgowym miłe widziane

Co oferujemy:

-wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

-elastyczne godziny pracy

-miłą atmosferę (wyjścia integracyjne, swobodna atmosfera w pracy)

-realne wsparcie przy wdrażaniu w obowiązki

- możliwość zdobycia doświadczenia

- stabilne zatrudnienie

Czekamy na Ciebie!

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 883887850