2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Wawer
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent/-ka ds. Marketingu i HR

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do Nas! Poszukujemy Asystenta/-ki ds. Marketingu i HR w Międzylesiu (Warszawa-Wawer)

Opis Stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz prowadził/-ła strategię marketingowe oraz kreował/-a treści w Social Mediach. Jeżeli potrafisz dbać o wizerunek firmy i do tego jesteś kreatywny/-a to szukamy właśnie Ciebie! Dodatkowo będziesz poszukiwał/-a nowych Pracowników, tworzył/-a ogłoszenia o pracę, umawiał/-a spotkania rekrutacyjne oraz wdrażał/-a ich do organizacji.

Obowiązki:

- Prowadzenie kont firmowych na LinkedIn oraz Facebook

- Planowanie oraz zamieszczanie postów

- Tworzenie oraz gromadzenie materiałów marketingowych (treści, zdjęcia i filmy)

- Kreatywne tworzenie wpisów tematycznych (święta, rocznice firmy, eventy)

- Projektowanie ogłoszeń o pracę oraz aktywne poszukiwanie kandydatów

- Kontakt z kandydatem i umawianie spotkań rekrutacyjnych

Wymagania:

- Doświadczenie lub ukończone studia z zakresu marketingu/HR

- Kreatywne i nieszablonowe myślenie

- Znajomość prowadzenia stron biznesowych na LinkedIn i Facebook

- Mile widziana umiejętność tworzenia grafik

- Profesjonalizm i otwartość na nowe zadania

- Kreatywna edycja zdjęć i filmów

Co oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie

- Możliwość rozwoju w branży konstrukcji stalowych

- Rodzinną atmosferę w firmie

- Stabilne zatrudnienie

Prosimy wpisać oczekiwania finansowe (brutto) oraz swoją dostępność.

Więcej informacji:

www.ecotechgroup.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 907187516