2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Krzyki
Justyna Rybak
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent/ka ds. Księgowości

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do rozwijającego się zespołu Finance Shared Service Center we Wrocławiu.

Oferujemy możliwość działania na międzynarodowych projektach, pakiet szkoleń wdrożeniowych i codzienne wsparcie kolegów i koleżanek.

Jest to oferta dla Ciebie, jeżeli szukasz pierwszej pracy w księgowości lub planujesz zmianę ścieżki kariery. Po okresie wdrożenia oferujemy możliwość pracy hybrydowej. Rozwijaj się z nami w kierunku eksperckim lub w innych działach w obszarze finansowym.

Dołącz do nas jako: Asystent/ka ds. Księgowości

Twoje zadania:

  • ​Codzienna współpraca z globalnymi zespołami operacyjnymi i finansowymi

  • Sprawne procesowanie faktur i innych dokumentów ksiegowych

  • Wsparcie klientów zewnętrznych i wewnętrznych w rozwiązywaniu problemów związanych z procesami księgowymi

  • Obsługa płatności i alokacja wpłat

Dołącz do nas, jeżeli:

  • Posługujesz się jęz. angielskim na poziomie min.B2

  • Lubisz pracę w zespole

  • Dokładność, rzetelność i dobra organizacja to Twoje atuty

  • Szukasz pierwszej pracy w księgowości lub zależy Ci na zmianie ścieżki kariery

Oferujemy:

  • Rozwinięty program wdrożeniowy

  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i zgranym zespole

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w kierunku eksperckim lub w zarządzania zespołem

  • Dostęp do platformy szkoleniowej umożliwiającej stałe nabywanie wiedzy

  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia

  • Możliwość pracy na nowoczesnych narzędziach i systemach finansowo-księgowych

  • System kafeteryjny MyBenefit, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 900341239