2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Mazowieckie
  6. Pozostałe w HR - Warszawa
  7. Pozostałe w HR - Ochota
Dodane 04 kwietnia 2024

Asystent HR - praca dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

EvoSolutions Sp. z o.o. - jesteśmy agencją pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego (nr. licencji 20332), wspieramy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w procesach

rekrutacyjnych, szkoleniowych. Wspieramy także pracodawców, którzy wyrazili chęć

aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: HR Operations Assistant

Oferujemy:

  • Pracę w systemie hybrydowym (trzy dni w biurze),

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat (7 godzin dziennie, praca od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności),

  • Szkolenie przed rozpoczęciem pracy,

  • Wynagrodzenie 4242 zł brutto na początek ;)

  • Opiekę koordynatora z ramienia Evo Solutions przez cały okres zatrudnienia

Zadania:

  • Kontakt z kandydatami do pracy w celu uzyskania kompletu dokumentów do zatrudnienia,

  • Wprowadzanie danych do systemu Enova365,

  • Przygotowanie kompletu dokumentów do zatrudnienia na podstawie umowy o

    pracę i umowy zlecenia zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Przygotowanie porozumień zmieniających warunki pracy i płacy oraz aneksów

    do umowy zlecenia,

  • Przygotowanie deklaracji zgłoszeniowych ZUS ZUA, ZUS ZZA,

  • Zgłaszanie członków rodziny do ubezpieczenia zdrowotnego,

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, zarobkach i innych na prośbę pracownika/zleceniobiorcy,

  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Pracy i Kodeksu Pracy,

  • Nadzór nad dokumentami wysłanymi do pracowników/zleceniobiorców oraz egzekwowanie zaległości,

  • Wystawianie raportów ZUS ZUA, ZCNA, RCA wraz z potwierdzeniem wysyłki na prośbę pracownika/zleceniobiorcy,

  • Wystawianie skierowań na badania medycyny pracy,

  • Nadzór nad terminowością badań medycyny pracy,

  • Nadzór nad terminowością szkoleń BHP,

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE,

  • Znajomość przepisów prawa pracy,

  • Mile widziana znajomość systemu Enova365,

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność,

  • Orzeczenie o niepełnosprawności.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 909423949