2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Wielkopolskie
  6. Fryzjer, barber - Poznań
  7. Fryzjer, barber - Stare Miasto
Dodane 15 maja 2024

Asystent fryzjera poszukiwany !

Wynagrodzenie

2 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gdzie ? W salonie HairQare, przy ul. Taczaka 13/8 w Poznaniu.

Szukamy asystenta fryzjera, który chciałby dołączyć do naszego zespołu. Jeśli jesteś kreatywny, pełen entuzjazmu, chcesz się rozwijać ? W takim razie jesteśmy zainteresowani współpracą z Tobą.

Obowiązki:

  • Pomoc w wykonywaniu usług fryzjerskich, koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów.

  • Doradztwo klientom w zakresie pielęgnacji włosów i stylizacji.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w salonie.

  • Zachowanie profesjonalizmu i dbałość o pozytywne relacje z klientami.

Wymagania:

  • Kreatywność i umiejętność słuchania klientów.

  • Zaangażowanie i profesjonalizm w pracy.

  • Pozytywne podejście i umiejętność pracy w zespole.

  • Chęci rozwoju i dalszego rozwijania swojego warsztatu

  • Punktualność i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym salonie fryzjerskim i elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu

  • Szkolenia z zakresu nowoczesnych technik koloryzacji oraz podstaw trychologii

  • Praca w młodym, ambitnym i pełnym pomysłów zespole.

  • Z biegiem czasu gwarantujemy samodzielne stanowisko pracy.

Pozdrawiamy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 918552012