2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Gąbin
Fructoplant
Dodane 03 maja 2024

Asystent działu księgowości i kadr

Lokalizacja

Gąbin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

KIM JESTEŚMY:

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku od 2007 roku w branży ogrodniczej/sadowniczej. Jesteśmy producentem i dystrybutorem drzew, krzewów owocowych i roślin ozdobnych. Klientami Fructoplant są największe europejskie sieci handlowe. Naszym tegorocznym sukcesem jest zdobycie brązowego medalu w kategorii Gotowe Rośliny i Drzewa w niezwykle prestiżowym dla naszej branży konkursie International Grower of the Year 2023. Posiadamy certyfikat GLOBALG.A.P. W Fructoplant wierzymy, że sukces to przede wszystkim nasz Zespół, który obecnie chcemy poszerzyć o Specjalistkę/Specjalistę ds. zakupów

 MIEJSCE PRACY:

Gąbin k/ Płocka

TWOJE ZADANIA:

Asystent będzie odpowiedzialny za wystawianie faktur sprzedaży, dekretację i księgowanie faktur zakupowych , wyciągów bankowych i innych dokumentów księgowych. Ponadto w jego zakresie działań znajdą się rozliczenia delegacji (krajowych oraz zagranicznych), kontrolowanie sald należności i zobowiązań. Asystent będzie wspierać dział w bieżących obowiązkach, również tych związanych z prowadzeniem i archiwizacją dokumentacji kadrowej.

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku z podobną odpowiedzialnością- mile widziane;

  • kierunkowego wykształcenia (wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów);

  • znajomości przepisów podatkowych oraz  ustawy o rachunkowości;

  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office (Excel jest programem, na którym codziennie pracujemy);

  • motywacji do rozwoju;

  • sumienności i dokładności;

CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze;

  • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu księgowości i kadr;

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy;

  • otwartość firmy na Twoją inicjatywę, samodzielność i pomysły;

  • możliwość powiększania Twoich kwalifikacji językowych poprzez udział w lekcjach języka angielskiego

Brzmi ciekawie? Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny. Może to właśnie na Ciebie czekamy!

Lokalizacja

Gąbin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gąbin
ID: 914678488