2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Lubuskie
  6. Kadry i płace - Wawrów
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista działu kadr i płac

Lokalizacja

Wawrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bustrans sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp., działający w branży transport, spedycja, logistyka

Aktualnie poszukujemy ambitnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Asystent ds. Kadr i Płac

Zakres obowiązków:

· prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej

· sporządzanie deklaracji ZUS, US

· przygotowanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych

· kompleksowa obsługa akt osobowych

· przygotowywanie rozliczeń oraz sprawozdawczości dla ZUS

· prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz rozliczeń w zakresie nieobecności pracowniczych

· sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych

Nasze wymagania:

· minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

· mile widziana znajomość programu enova365

· znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych,

  zasiłków, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce

· znajomość programu Płatnik,

· dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność, systematyczność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego

  • bardzo dobre warunki pracy

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • karta sportowa na preferencyjnych warunkach

·         benefity pozapłacowe (po okresie próbnym)

·         Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bustranas Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz.922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Bustrans Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Osiedle Bermudy 55. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Odpowiemy tylko na oferty spełniające powyższe warunki

Lokalizacja

Wawrów,

Lubuskie

Lubuskie, Wawrów
ID: 905620552