2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent działu handlowego

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma specjalizująca się w doborze kompleksowych rozwiązań IT, w związku z rozwojem firmy, poszukuje osoby na stanowisko Asystent/Asystentka działu handlowego:

OCZEKIWANIA:

  • znajomość branży IT

  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów, wysokie zdolności komunikacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi

  • swobodne posługiwanie się programem excel

  • wykształcenie min. średnie

  • samodzielność

  • prawo jazdy kat. B

OPIS STANOWISKA:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów ( również w terenie )

  • umawianie spotkań dla działu handlowego

  • bieżące wsparcie działu handlowego

  • przygotowywaniu ofert handlowych

  • telefoniczna oraz mailowa obsługa Klientów

  • przygotowywanie dokumentów przetargowych

  • prace biurowe i administracyjne wspierające proces sprzedaży

  • prowadzenie bazy danych

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie do Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy

  • Odpowiedzialną i samodzielną pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o przesłanie CV.

W treści Cv prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Tmp s.c. danych osobowych zawartych w moim Cv lub w innych dokumentach dołączonych do Cv (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz - Zgadzam się na przetwarzanie przez Tmp s.c. danych osobowych zawartych w moim Cv lub w innych dokumentach dołączonych do Cv (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

 Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Stosownie do postanowień Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/We (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. Ue L z 04.05.2016 r., Nr 119, s. 1 oraz Dz. Urz. Ue L 127 z 23.05.2018, str. 2), zwanego dalej w skrócie Rodo, prosimy o zamieszczenie w treści Cv poniższej klauzuli:

Oświadczenie w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Oświadczam, iż :

wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Tmp s.c. M. Idaszak, T. Stochniałek, ul. Starowiejska 8, 61-664 Poznań, moich danych osobowych zawartych w treści mojego Cv oraz w innych dokumentach i oświadczeniach dołączonych do mojego zgłoszenia aplikacyjnego, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w treści ogłoszenia o pracę.

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Tmp s.c. M. Idaszak, T. Stochniałek, proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Tmp s.c. M. Idaszak, T. Stochniałek, przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Tmp s.c. M. Idaszak, T. Stochniałek, przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 876211803