2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Pomorskie
  6. Rekrutacja - Rokocin
Dodane 21 maja 2024

Asystent ds. rekrutacji

Lokalizacja

Rokocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Voss specjalizuje się w montażu konstrukcji stalowych regałów magazynowych typu AKL, OPM, DPS, SILO, FLEXY, CUBY. Dziesięć lat doświadczenia w branży ugruntowało pozycję firmy na rynku przez co zapewnia ona stałe i stabilne zatrudnienie swoim pracownikom.

Wraz z dynamicznym rozwojem oraz rozpoczęciem nowych projektów w Europie i Ameryce Północnej zatrudnimy pracowników na stanowisko

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie procesu naboru kandydatów

  • Selekcja, a następnie kontakt z wybranymi aplikantami

  • Przygotowywanie raportów i statystyk związanych z rekrutacją ·

  • Konsultacje z działem operacyjnym ·

  • Pomoc w publikacji ogłoszeń o pracę ·

  • Kontrola obiegu dokumentacji ·

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Co oferujemy? ·

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych, bez względu na Twoje obecne doświadczenie ·

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na całym świecie ·

  • Stabilne warunki zatrudnienia – liczymy przede wszystkim na długoterminową współpracę ·

  • Atrakcyjne warunki płacowe ·

  • Niezbędne narzędzia do pracy ·

  • Umowę o pracę na pełny etat ·

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w miejscowości Rokocin k. Starogardu Gdańskiego·

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

    Tego wymagamy: ·

  • Otwartość na nowe wyzwania ·

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista ·

  • Zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów ·

  • Samodzielność w działaniu ·

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

    Zapraszamy do kontaktu! CV kandydatów bez doświadczenia również będą rozpatrywane

Lokalizacja

Rokocin,

Pomorskie

Pomorskie, Rokocin
ID: 828078863