2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wola
Dodane 19 kwietnia 2024

Asystent ds. Księgowości

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Clever Investment, to jedna z najszybciej rozwijających się firm księgowych w Warszawie, nasz klucz do sukcesu to dobry kontakt z Klientem i nowoczesna technologia. Jeżeli jesteś głodny wiedzy praktycznej, cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy, elastyczność oraz nowoczesne podejście do zarządzania - aplikuj do naszego zespołu :)

Nie ważne ile masz lat, czy posiadasz stopień niepełnosprawności - Clever Investment to firma, dla której zawsze najważniejsi będą ludzie, dlatego jeśli zależy ci na zgranym zespole Pracowników, nie czekaj – aplikuj.

Aktualnie poszukujemy osób do zespołu księgowego - jesteśmy otwarci na orzeczenie o niepełnosprawności.

Stanowisko: Asystent ds. Księgowości z orzeczeniem o niepełnosprawności

 Wymagania:

  • Wykształcenie: min. średnie, mile widziany technik ekonomista, bądź student uczelni kierunkowej (jeżeli posiadasz status studenta  - zaoczny bądź wieczorowy - praca na pełen etat),

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Chęć do nauki,

  • Chęć do pracy,

  • Operatywność,

  • Dobra organizacja pracy

  • Sumienność i dokładność,

  • Znajomość podstawowych zagadnień księgowych.

 Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie dokumentów,

  • Dekretacja dokumentów,

  • Prowadzenie Uproszczonej księgowości,

  • Naliczanie podatków,

  • Naliczanie składek ZUS,

  • Wsparcie współpracowników,

  • Kontakt z Urzędem Skarbowym i ZUS,

  • Kontakt Klientami.

 Oferujemy:

  • Pakiet Medyczny,

  • Kartę sport & kultura,

  • Telefon służbowy,

  • Rodzinną atmosferę,

  • Miły i zgrany zespół współpracowników,

  • Szkolenie z wykonywanych czynności,

Jeżeli chciałbyś z nami pracować, prześlij do nas swoją aplikację wraz z klauzulą:

Na podstawie polskich i wspólnotowych przepisów o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych przeze mnie w CV w procesie rekrutacji, prowadzonej przez Clever Investment P.S.A z siedzibą w Warszawie w związku z tą rekrutacją. Oświadczam, że: (1) dane podaję dobrowolnie, (2) poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych, ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie lub żądania ich usunięcia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 843474190