2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 14 kwietnia 2024

Asystent ds. księgowości/Młodszy Księgowy

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Księgowa poszukuje osoby na stanowisko Asystent ds. księgowości/Młodszy Księgowy.

Zakres obowiązków:

·         przyjmowanie, segregowanie i klasyfikowanie dokumentów

·         kontakty z urzędami, kontrahentami, pracownikami,

·         wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,

·         wprowadzanie i weryfikacja zaliczek pracowniczych,

·         aktywne wsparcie biura w codziennych działaniach

Wymagania:

·         Podstawowa znajomość zagadnień księgowych,

·         Odpowiedzialność i rzetelność  w wykonywaniu swoich obowiązków,

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

·         Umiejętność obsługi komputera w stopniu dobrym (pakiet MS Office),

·         Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

·         Możliwość zdobycia doświadczenia oraz nabycia umiejętności praktycznych,

·         Elastyczny czas pracy w siedzibie firmy,

·         Zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu na umowę zlecenie,

·         Biuro w Centrum Warszawy obok metra,

Informacje dodatkowe

Praca tylko i wyłącznie stacjonarna w biurze

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 865438637