2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Kozienice
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystent ds.księgowości Kozienice

Wynagrodzenie

4 800 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kozienice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • prowadzenie KPiR, ryczałtu

  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,

  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami (US, ZUS, itp)

  • sporządzanie deklaracji i rozliczeń podatkowych CIT, PIT, JPK VAT

  • bieżący kontakt z Klientem,

    Wymagania:

  • min. 12 miesięcy doświadczenia w zawodzie,

  • min. wykształcenie średnie

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT)

  • znajomość programów: Rewizor GT, Rachmistrz GT, Płatnik

  • sumienność i odpowiedzialność w codziennej pracy,

  • otwartość na rozwój i dalszą naukę,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

    Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku z możliwością rozwoju,

  • praca w doświadczonym zespole,

  • systematyczne i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego z uczestnictwem w szkoleniach,

  • praca w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku,

  • praca stacjonarna

    • Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz adnotacją:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Zastrzegamy sobie kontakt z kandydatami posiadającymi doświadczenie w pracy w pełnej księgowości.

Lokalizacja

Kozienice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozienice
ID: 826510661