2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Wieliczka
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent ds. księgowości

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·         Bieżąca obsługa księgowa klientów

·         Dekretacja i kontrola dokumentów księgowych oraz ich wprowadzanie do systemu księgowego

·         Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych w ujęciu bilansowym i podatkowym

·         Analiza wprowadzonych do ksiąg rachunkowych zapisów oraz sprawdzenie kompletności ujęcia operacji

·         Sporządzanie raportów i zestawień księgowych dla klientów

·         Przygotowywanie kalkulacji podatków, deklaracji podatkowych

·         Przygotowywanie sprawozdań GUS, NBP

·         Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów zarządczych, bieżących sprawozdań cash-flow

·         Budżetowanie, kalkulacja rezerw kosztowych

·         Bieżący kontakt z klientami

Nasze wymagania

·         Doświadczenie w pracy w pełnym zakresie obsługi finansowo-księgowej

·         Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowany kierunek rachunkowość i finanse)

·         Dobra orientacja w aktualnych przepisach podatkowych i księgowych

·         Praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia księgowości i raportowania zarządczego

·         Dobra znajomość systemu finansowo-księgowego (preferowany to Comarch Optima)

·         Bardzo dobra znajomość aplikacji Microsoft Excel

·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·         Zdolności analityczne

·         Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność, komunikatywność,

·         Dążenie do rozwoju w obszarze księgowości

·         Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym

To oferujemy

·         Bardzo dobre, stabilne warunki zatrudnienia,

·         Przyjazną atmosferę pracy,

·         Możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju,

·         Prywatną opiekę medyczną

·         Dofinansowanie zajęć sportowych

·         Lekcje języka angielskiego

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 909218664