2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Wola
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent ds. Kadr i Płac | Benefit Systems Oddział Fitness

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Lubisz prace biurowe, chcesz się rozwijać w obszarze kadr i płac?

TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY DO NASZEGO WARSZAWSKIEGO ZESPOŁU!

TWOJE ZADANIA:

  • Zakładanie i prowadzenia teczek osobowych;

  • Przygotowywanie dokumentów kadrowo-płacowych;

  • Wprowadzanie danych w systemie kadrowo-płacowym;

  • Archiwizacja dokumentacji kadrowej.

TO STANOWISKO DLA CIEBIE JEŚLI:

  • Jesteś chętny do nauki i poszerzania wiedzy;

  • Dokładność i staranność to Twoje mocne strony;

  • Znasz pakiet MS Office.

CO OFERUJEMY?

  • Pełne wdrożenie i wsparcie przyjaznego zespołu

  • Pracę w biurze w Warszawie

  • Umowę zlecenie

  • Elastyczny grafik godzin dopasowany do Ciebie

  • Niezbędny ekwipunek telefon, laptop i wygodne stanowisko pracy

  • Rozwój w największej firmie branży fitness

  • Świetną atmosferę i niecodzienny klimat pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 709087672