2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Zachodniopomorskie
  6. Marketing - Szczecin
  7. Marketing - Centrum
Dodane 22 kwietnia 2024

Asystent ds. Content Marketingu - praca dorywcza

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Beliani wierzymy, że szczęście jest w zasięgu ręki. Dlatego oferujemy naszym Klientom szeroki wybór designerskich mebli do wnętrz i ogrodów w najlepszych cenach. Działamy na 17 rynkach, stale poszerzając zasięg i budując silną pozycję na arenie międzynarodowej.

Nasze motto "Delivering Happiness", i to coś więcej niż pusty slogan. To filozofia, która przyświeca nam na każdym kroku w codziennej pracy. Dbamy o szczęście naszych Klientów i spełnienie naszych Pracowników.

Beliani to przede wszystkim zgrana drużyna. Ponad 600 przyjaznych i utalentowanych osób każdego dnia staje przed nowymi wyzwaniami, dzieli się wiedzą i wspólnie dąży do celu.

Jeśli nie zwalniasz tempa, nie masz dość nowych wyzwań i nie znosisz nudy- dołącz do nas już dziś i stań się częścią przyszłości na rynku e-commerce!

Zakres obowiązków:

  • Prosta obróbka zdjęć (kadrowanie do określonego formatu)

  • Aktualizacja zdjęć w systemie

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość Adobe Photoshop

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Koncentracja podczas długotrwałych i powtarzalnych zadań

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Elastyczny czas pracy

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Pracę w centrum Szczecina

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie e-Commerce

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole

Czekamy na Ciebie !Wyślij swoje CV !

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 912124589