2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Bronowice
Dodane 30 kwietnia 2024

Asystent / Asystentka Sprzedaży w biurze budowy, Kraków

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Krakowska firma budowlana z wieloletnią tradycją zatrudni na stanowisku:

              Asystent / Asystentka Sprzedaży w biurze budowy

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

·         Prezentacja oferty mieszkaniowej Klientom w biurze sprzedaży,

·         Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Klientem (mailowo i telefonicznie),

·         Umawianie i koordynowanie planu wizyt Klientów,

·         Dbałość o wysoką jakość sprzedaży i obsługi Klienta, zgodnie ze standardami firmy,

·         Wsparcie działu oraz przełożonych w zakresie prowadzonych działań sprzedażowych i marketingowych,

·         Raportowanie procesu sprzedaży,

·         Wsparcie w procesach posprzedażowych,

·         Udział w dniach otwartych inwestycji oraz targach mieszkaniowych,

·         Troska o porządek i pozytywny wizerunek biura.

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe, mile widziani również studenci,

·         Łatwość w nawiązywaniu kontaktu i komunikowaniu się,

·         Wysoka kultura osobista,

·         Bardzo dobra organizacja pracy,

·         Umiejętność pracy w zespole,

·         Mile widziane doświadczenie w pracy w branży deweloperskiej/nieruchomości.

Gwarantujemy:

·         Pracę w życzliwej atmosferze,

·         Okres szkoleniowo-wdrożeniowy,

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         Możliwość podjęcia pracy na cały etat lub na część etatu,

·         Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV za pośrednictwem formularza OLX

 Nr wpisu do rejestru 13 471