2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Krzyki
Wrocławski Park Wodny SA
Dodane 26 kwietnia 2024

Aquapark Wrocław Brochów/Borowska/ Psie Pole- Ratownik Wodny

Wynagrodzenie

28,50 - 31,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aquapark Wrocław to nowoczesny i najchętniej odwiedzany kompleks rekreacyjno- sportowy. Staramy się, aby było to miejsce wyjątkowe dla naszych gości. Dołączając do naszego zespołu zdobywasz niepowtarzalną szansę, aby przekonać się ile osób o różnych umiejętnościach jest zaangażowanych w funkcjonowanie obiektu. Możesz sprawdzić również jak łączymy pasję z wykonywaniem obowiązków.

Obecnie do naszego nowego obiektu na Wilanowskiej (Psie Pole), Borowskiej oraz na Brochowie poszukujemy Ratowników Wodnych!

Do czasu otwarcia Aquaparku na ul.Wilanowskiej, szkolenie oraz wdrożenie nowego pracownika będzie odbywało się w obiekcie na ul. Borowskiej.

Zadania:

  • dbanie o bezpieczeństwo klientów korzystających z basenów,

  • nadzór, obserwowanie niecek basenowych,

  • udzielanie pierwszej pomocy oraz udział w akcjach ratowniczych,

  • kontrola stanu technicznego urządzeń i sprzętu ratowniczego.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność minimum 100h w miesiącu,

  • uprawnienia Ratownika Wodnego,

  • aktualny certyfikat KPP,

  • dodatkowy patent np. sternik

  • wysoka kultura osobista, rzetelność i zaangażowanie,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy i święta.

Dołączając do naszego zespołu, zyskujesz:

  • zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,

  • praktyczne wdrożenie zaplanowane dzień po dniu,

  • zniżka 40% na posiłek pracowniczy w strefie gastronomii,

  • preferencyjne warunki korzystania z Aquaparku (pakiet VIP lub 5 wejść w ciągu miesiąca z osobą towarzyszącą),

  • nowe znajomości i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole- lubimy spędzać ze sobą czas, nie tylko w pracy :)

Czekamy na Ciebie w najcieplejszym miejscu na mapie Wrocławia !

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.​

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 898651866