2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Krzyki
Wrocławski Park Wodny SA
Dodane 26 lipca 2024

Aquapark Wrocław Borowska/ Psie Pole- Ratownik Wodny

Wynagrodzenie

32 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aquapark Wrocław to nowoczesny i najchętniej odwiedzany kompleks rekreacyjno- sportowy. Staramy się, aby było to miejsce wyjątkowe dla naszych gości. Dołączając do naszego zespołu zdobywasz niepowtarzalną szansę, aby przekonać się ile osób o różnych umiejętnościach jest zaangażowanych w funkcjonowanie obiektu. Możesz sprawdzić również jak łączymy pasję z wykonywaniem obowiązków.

Obecnie do naszego nowego obiektu na Wilanowskiej (Psie Pole) i Borowskiej 99 poszukujemy Ratowników Wodnych!

Do czasu otwarcia Aquaparku na ul.Wilanowskiej, szkolenie oraz wdrożenie nowego pracownika będzie odbywało się w obiekcie na ul. Borowskiej.

Zadania:

  • dbanie o bezpieczeństwo klientów korzystających z basenów,

  • nadzór, obserwowanie niecek basenowych,

  • udzielanie pierwszej pomocy oraz udział w akcjach ratowniczych,

  • kontrola stanu technicznego urządzeń i sprzętu ratowniczego.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność minimum 100h w miesiącu,

  • wymagana gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy (4 dni weekendowe w miesiącu lub 2 pełne weekendy) i święta.

  • uprawnienia Ratownika Wodnego,

  • aktualny certyfikat KPP,

  • dodatkowy patent np. sternik

  • wysoka kultura osobista, rzetelność i zaangażowanie.

Dołączając do naszego zespołu, zyskujesz:

  • zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę

    o pracę,

  • praktyczne wdrożenie zaplanowane dzień po dniu,

  • zniżka 40% na posiłek pracowniczy w strefie gastronomii,

  • preferencyjne warunki korzystania z Aquaparku (pakiet VIP lub 5 wejść w ciągu miesiąca z osobą towarzyszącą),

  • nowe znajomości i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole- lubimy spędzać ze sobą czas, nie tylko w pracy :)

Czekamy na Ciebie w najcieplejszym miejscu na mapie Wrocławia !

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.​

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 898651866