2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Krzyki
Wrocławski Park Wodny SA
Dodane 30 kwietnia 2024

Aquapark Wrocław- Magazynier

Wynagrodzenie

35 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aquapark Wrocław to nowoczesny i najchętniej odwiedzany kompleks rekreacyjno- sportowy. Staramy się, aby było to miejsce wyjątkowe dla naszych gości. Dołączając do naszego zespołu zdobywasz niepowtarzalną szansę, aby przekonać się ile osób o różnych umiejętnościach jest zaangażowanych w funkcjonowanie obiektu. Możesz sprawdzić również jak łączymy pasję z wykonywaniem obowiązków. Obecnie do naszego zespołu Strefy Gastronomii poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera!

Jakie będą Twoje zadania:

• wsparcie przy przyjmowaniu dostaw towaru,

• właściwe rozlokowanie towarów magazynowych,

• sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentacją,

• przenoszenie i rozkładanie towarów na punktach w strefie Gastronomii,

• zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów i sprzętu,

• prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami,

• kontrola i prowadzenie okresowych inwentaryzacji stanów magazynowych.

Oczekujemy od Ciebie:

• braku przeciwwskazań do pracy fizycznej,

• gotowości do pracy w godzinach 7:00-15:00 również w weekendy,

• dokładności i rzetelności w wykonywaniu zadań,

• ważnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• znajomości obsługi komputera.

Dołączając do naszego zespołu, zyskujesz:

  • zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,

  • pracę w oparciu o ustalony harmonogram świadczenia usług umożliwiający zaplanowanie czasu wolnego,

  • zniżka 40% na posiłki pracownicze w strefie gastronomii,

  • korzystanie z obiektu na preferencyjnych warunkach (pakiet VIP lub 5 wejść w ciągu miesiąca z osobą towarzyszącą),

  • nowe znajomości i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole- lubimy spędzać ze sobą czas nie tylko w pracy :)

Czekamy na Ciebie w najcieplejszym miejscu na mapie Wrocławia!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.​

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 912131790