2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Śródmieście
Dodane 16 maja 2024

Ambasador Uczelni

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska: Cześć, czy marzysz o karierze, gdzie twoje niezwykłe umiejętności nawiązywania kontaktów i liczne grono znajomych staną się twoim największym atutem? Czy chcesz być głównym detektywem w świecie rekrutacji studentów, odnosząc sukcesy jak Sherlock Holmes, ale zamiast tropić przestępców, tropisz potencjalnych studentów? Jeśli tak, to masz talent na stanowisko Managera ds. Pozyskiwania Studentów na Uczelnię!

Twoja misja? Zbierać studentów jak Pokémony! Jako Master of Student Snagging, będziesz odpowiadać za wykorzystanie swojego magicznego pudełka z kontaktami, pełnego influencerów, znanych osobistości i wszystkich, którzy mogą pomóc nam przyciągnąć najlepsze umysły do naszej uczelni.

Twoje supermoce:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów: Twój telefon to prawdziwa skarbnica numerów, a twoja skrzynka mailowa to miejsce, gdzie rodzą się legendy.

  • Liczne grono znajomych: Twoje imprezowe umiejętności są na poziomie mistrza, dzięki czemu w twoim gronie znajomych znajdziesz influencerów, celebrytów i osoby zdecydowanie na topie.

  • Umiejętność przekonywania: Twój uśmiech jest jak czarujący urok, a twoje przemówienia są bardziej przekonujące niż mówienie Yody.

  • Kreatywność: Twój mózg pracuje szybciej niż klawiatura podczas Black Friday! Potrafisz wymyślać pomysły na promocję naszej uczelni szybciej, niż inni zdążą powiedzieć "Przyjmij mnie!".

Twoje zadania:

  • Wykorzystywanie swojej armii influencerów do promocji uczelni na mediach społecznościowych, bo kto lepiej może przyciągnąć uwagę młodych ludzi niż ich idole?

  • Organizacja imprez i wydarzeń, na których nasza uczelnia będzie królować jak król balu.

  • Rozpowszechnianie plotek o naszej uczelni, tak żeby każdy chciał być naszym studentem.

  • Budowanie relacji z liceami, szkołami średnimi i innymi instytucjami, gdzie kryją się potencjalni studenci, jak smakołyki w skrytce dla słodkości.

  • Kreowanie kampanii reklamowych, które będą trafiać w serca i umysły przyszłych studentów, jak Cupidyn strzałami miłosnymi.

Nasze wymagania:

1.      Praktyczna wiedza i umiejętności oraz znajomość aktualnych trendów z zakresu marketingu internetowego.

2.      Umiejętność tworzenia tekstów zawierających słowa kluczowe.

3.      Znajomość pakietu MS Office.

4.      Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (min. B2).

Dodatkowe atuty:

1.      Znajomość platformy WordPress, Google Adwords, Google Analitics.

2.      Znajomość pakietu Adobe – Photoshop, Illustrator, InDesign, Lightroom, Acrobat Reader lub innych programów.

Czy jesteś gotowy na przygodę życia? Jeśli tak, to dołącz do naszego zespołu i pomóż nam złapać tych najlepszych studentów, jak Pokémony na Safari!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918683779