2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kędzierzyn-Koźle
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Jasienica
E.CH
Dodane 25 kwietnia 2024

Ambasador Marki IQOS

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Jasienica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

Opis

OPIS

MS Services Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do zespołu świadczącego usługi w projekcie realizowanym na rzecz Philip Morris Polska Distribution Sp. z o. o., właściciela marki HEETS oraz systemu do podgrzewania tytoniu IQOS.

Ambasador / Ambasadorka Marki

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa Klienta w salonie sprzedaży (sprzedaż produktów tytoniowych, wypożyczenia oraz wymiana sprzętu)

  • Budowanie dobrego wizerunku marki, przez zachowanie najwyższych standardów jakości i obsługi Klienta

  • Prezentacja innowacyjnego produkt tytoniowego premium i jego cech pełnoletniemu palącemu Konsumentowi

  • Dzielenie się wiedzą na temat bezdymnych produktów tytoniowych wśród pełnoletnich osób palących

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów w punkcie sprzedaży

  • Wsparcie posprzedażowe Klientów

  • Jesteś komunikatywny/a, lubisz pracę z ludźmi

  • Stawiasz dobro Klienta zawsze na pierwszym miejscu, budując z nim relacje oparte na wzajemnym zaufaniu

  • Chciałbyś/chciałabyś zdobyć lub poszerzyć swoje doświadczenie w sprzedaży

  • Jesteś dyspozycyjny  120 godzin w miesiącu (dyspozycyjność w weekendy będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Atrakcyjną stawkę godzinową - 30 zł brutto/h

    (+ dodatki godzinowe od 4 do 12 PLN brutto uzależnione od liczby godzin świadczonych usług w miesiącu)

    *W przypadku osoby ze statusem studenta do 26 r.ż. stawka brutto = stawka netto.

  • Premie do 1050zł brutto

  • Ekwiwalent na zakup stroju

  • Naukę najwyższych standardów obsługi Klienta i wsparcie od przełożonego oraz zespołu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Jasienica
ID: 909439580