2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Wrocław
  7. Marketing - Fabryczna
Dodane 23 kwietnia 2024

Akcja Rekrutacja - młody, ambitny zespół szuka współpracownika !

Wynagrodzenie

4 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenie? W takim razie idealnie trafiłeś!

Nie wymagamy doświadczenia - to my dajemy je Tobie.

Dlaczego chcemy właśnie Ciebie?

  • jesteś osobą ambitną, uśmiechniętą i zdeterminowaną,

  • jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku,

  • lubisz pracować w zespole,

  • potrafisz sam dysponować swoim czasem bez szefa nad głową,

  • chcesz się rozwijać i zarabiać fajne pieniądze

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • obsługa naszych klientów,

  • tworzenie ofert dla klientów na podstawie ich zapotrzebowania.

  • raportowanie, zajmowanie się niezbędną dokumentacją,

  • możliwość udziału w szkoleniach.

Co oferujemy?

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (4500 - 8500),

  • wyjazdy oraz imprezy firmowe,

  • premie, prowizje, dodatki uznaniowe, konkursy,

  • młoda kadra pracowników oraz nowoczesne biuro

  • profesjonalne szkolenia

Jeżeli cechuje Cię chęć rozwoju, nie ma na co czekać- Aplikuj do nas!!

Jesteśmy przygotowani na przeszkolenie nowego pracownika, więc brakiem doświadczenia się nie przejmuj!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 908939148