2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 18 kwietnia 2024

Agent/Pośrednik nieruchomości

Wynagrodzenie

3 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

EM NIERUCHOMOŚCI to biuro stworzone z pasji do rynku nieruchomości. Tworzą je pośrednicy z doświadczeniem zdobywanym przez lata w bezpośredniej pracy z klientami. Biuro zostało otwarte w styczniu 2022 roku i mimo trudnej sytuacji na rynku, dynamicznie się rozwija. Z tego względu poszukujemy Doradców ds. sprzedaży nieruchomości.

Jako, że nasza firma prowadzi również działalność deweloperską i fliperską, nasze spectrum działania nie zamyka się tylko na klientach indywidualnych, ale również inwestorach.

Zależy nam na tym, aby praca sprawiała zespołowi przyjemność, więc prowadzimy biuro w przyjemny i nowoczesny sposób. Pracownicy są naszymi partnerami, dlatego też uwzględniamy ich potrzeby wspólnie tworząc rozwiązania.

Zakres obowiązków;

  • budowanie relacji z klientami

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości

  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • pracowitość i systematyczność

  • wysoka kultura osobista

  • kreatywność i zaangażowanie

  • umiejętność podejmowania decyzji

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • wysokie zarobki i prosty system wynagrodzeń

  • pełne przygotowanie do pracy i obszerny system szkoleń

  • mentorskie wsparcie naszych specjalistów, które pomoże w szybkim wdrożeniu do pracy

  • profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • praca w nowoczesnym biurze

  • świetna atmosfera pracy w zgranym zespole

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na podany adres mailowy.

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 806800619