2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 21 kwietnia 2024

Agent Nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja onlineKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

WITAMY Wielka Giełd Nieruchomości - Agencji Nieruchomości

Ta oferta pracy może naprawdę odmienić Twoje życie - jeśli jesteś zdeterminowany na odniesienie sukcesu, lubisz się rozwijać, jesteś odważny i gotowy żeby zarabiać więcej niż Twoi znajomi ….

Agencja nieruchomości Wgn to firma, której celem jest stać się liderem w branży nieruchomości. Mamy unikatowy system pracy, wyróżniamy się na tle pozostałych agencji nieruchomości.

Jeśli NIE lubisz pracy która jest monotonna, a każdy dzień wygląda tak samo, to nasze ogłoszenie jest dla Ciebie Jak nie teraz, to nigdy - wyślij swoje CV ! Aktualnie poszukujemy 5 osób - do biura przy ul. Jagiellońskiej 35.

Rekrutujemy osoby na stanowisko: Agent Nieruchomości.

Agent Nieruchomości Miejsce pracy: Szczecin.

Opis stanowiska:

  • Kontakt z właścicielami sprzedającymi swoją nieruchomości

  • Kontakt z właścicielami wynajmującymi swoją nieruchomości

  • Budowanie swojej własnej bazy nieurchomości na wyłączność

  • Prezentacja nieruchomości

  • Prowadzenie negocjacji

  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do transkacji

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania:

  • Dobrze rozwinięte kompetencje miękkie

  • Nieustępliwość i konsekwencja w dążeniu do celu

  • Nastawienie na sukces

  • Chęć rozwoju osobistego

  • Wytrwałość

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji nieruchomości

    Oferujemy:

  • Szkolenia które wprowadzą Cie w świat nieruchomości

  • Nauczymy Cię jak EFEKTYWNIE pracować w tej branży

  • Otrzymasz wynagrodzenie prowizyjne - bez górnej granicy

  • Poznasz z nami techniki handlowe, dzięki którym odniesiesz sukces

  • Otrzymasz stałe wsparcie od swojego opiekuna, który pomoże Ci z każdym problemem jaki napotkasz ( wsparcie mentalne/ handlowe/ techniczne )

  • Wsparcie motywacyjne - żebyś osiągnął założone przez siebie cele

  • Wyjątkowe nagrody dla wybitnych agentów nieruchomości

  • Prowizja 50%

  • Karta multisportu Plus

  • Numer telefonu

  • Podstawę przez pierwsze miesiące 2-3tys

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 875174005