2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Bronowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Administrator Studio/Администратор Студии

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

Szukamy administratora-trenera modeli do studia streamingu w Krakowie. W sieci studiów streamingu pilnie potrzebny jest specjalista ds. szkolenia personelu.

Obowiązki:

  • Szkolenie pracowników, pomóc w pracy z klientem. Materiały i plany szkolenia już są dostępne;

  • Przygotowywanie raportów o wykonanej pracy.

Wymagania:

  • Kobiety, wiek od 18 do 32 lat;

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • Znajomość języku angielskiego będzie plusem;

  • Pełne zaangażowanie w proces pracy, miłosc do pracy, zainteresowanie diedziną działalnosci firmy.

Wykształcenie w dowolnej dziedzinie psychologi lub doświadczenie zawodowe w tych obszarach będzie plusem.

Warunki:

• wynagrodzenie od 6000zł;

• szkolenie;

• praca w komfortowym biurze;

• brak nudności;

• bardzo interesująca praca;

• młody, śilny i bardzo ambitny zespół;

• legalne zatrudnienie;

• pomoc w przeprowadzeniu i zakwaterowanie, jeżeli nie jesteś z Krakowa. Zainteresowanych prosimy o przestanie CV

DESCRIPTION

We are looking for an administrator-model trainer for a streaming studio in Krakow. A staff training specialist is urgently needed in a network of streaming studios.

Duties:

Training of employees, supervision of their work. Training materials and plans are already available to you;

Preparing reports on work performed.

Requirements:

  • Ladies, age from 18 to 32 years;

  • Knowledge of foreign languages will be an advantage;

  • Full commitment to the work process interest in the company's field of activity.

Conditions:

• salary starting from 6000zł

• paid training;

• work in a comfortable office;

• no boredom;

• very interesting job;

• a young, strong and very ambitious team;

• Legal employment, help with getting a Karta Pobytu;

• assistance with relocation and accommodation if you are not from Krakow.

If you are interested, please submit your CV

ОПИСАНИЕ

Ищем тренера-администратора для стриминговой студии в Кракове. В сеть стриминговых студий срочно требуется специалист по обучению персонала.

Обязанности:

  • Обучение сотрудников, контроль их работы. Вам уже доступны учебные материалы и планы;

  • Анализ и контроль работы сотрудников;

  • Обеспечение достижения запланированных целей;

  • Подготовка отчетов о проделанной работе.

Требования:

  • Девушки, возраст от 18 до 32 лет;

  • Развитые коммуникативные навыки;

  • Знание иностранных языков будет преимуществом, но не обязательно;

  • Полная вовлеченность в рабочий процесс, заинтересованность в сфере деятельности компании.

  • Образование в любой области психологии или профессиональный опыт в этих областях будет плюсом.

Условия:

• зарплата от 6000 злотых

• платное обучение;

• работа в комфортабельном офисе;

• никакой скуки;

• очень интересная работа;

• молодая, сильная и очень амбициозная команда;

• легальное трудоустройство, помощь в получении Карты Побыту;

• помощь с переездом и размещением, если вы не из Кракова.

Если вы заинтересованы, пожалуйста, пришлите свое резюме

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 913949338