2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Account Manager w Agencji Interaktywnej

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Agencja interaktywna MAGNES.PL specjalizuje się w marketingu internetowym ze szczególnym naciskiem na promocję stron w wyszukiwarkach internetowych oraz tworzenie sklepów internetowych. Istniejemy od 2006 roku oraz jesteśmy jedną z czołowych agencji w branży online marketingu. Posiadamy status Certyfikowanego Partnera Google.

Dlaczego Warto wybrać Naszą firmą?

Uważamy, że praca powinna być motywująca, a nie stresująca. Wierzymy, że życie prywatne nie musi kolidować z pracą, a równowaga między nimi jest kluczem do sukcesu. Rozumiemy, że osoby realizujące swoje pasje to skuteczni pracownicy i takich ludzi właśnie szukamy.

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Wsparcie działań sprzedażowym

  • Prowadzenie analiz potrzeb klientów

Oczekiwania:

  • Wymagana dyspozycyjność 20-30h tygodniowo (8:00-17:00)

  • Preferujemy studentów ostatnich lat

  • Brak oporów przed spotkaniami oraz telefonowaniem

  • Dużym atutem będzie doświadczenie obsłudze/sprzedaży B2B

  • Umiejętność koordynacji wielu zadań

  • Mile widziana znajomość branży internetowej

Oferujemy:

  • Biuro w centrum Warszawy

  • Stawka godzinowa - 28 zł brutto

  • Jasna ścieżka kariery wraz z awansami i podwyżkami

  • Możliwość uzyskania certyfikatów Google

  • Zdobycie doświadczenia i wiedzy, a nie tylko “czarną robotę”

  • Możliwość łączenia pracy ze studiami

  • Ciekawą pracę w świetnym zespole oraz wsparcie zespołu

  • Wyjazdy/spotkania integracyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca (malpa) magnes.pl lub za pośrednictwem serwisu.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910874456