2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Ursynów
Dodane 09 kwietnia 2024

Account Manager - sprzedaż i marketing

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Commoditech Sp z o.o. świadczy usługi informatyczne na terenie Polski i Europy Zachodniej. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów. Zwiększamy zespół - poszukujemy dynamicznych i ambitnych osób.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne bądź techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
  • Umiejętność nawiązywania relacji i negocjacji z Klientami wysokiego szczebla zarządzania
  • Kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
  • Otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywania kontaktów
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług B2B
  • Mile widziana samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego i znajomość technik sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji, sprzedawanie usług outsourcingu IT, projektów w zakresie budowania aplikacji, wsparcia programistycznego
  • Rozwój biznesu poprzez sprzedaż usług i tworzenie kompleksowych rozwiązań dla Klientów
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • Comiesięczny bonus z wypracowanego zysku

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 778062225