2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Błonie
PROGRES GROUP
Dodane 24 kwietnia 2024

Робота для рекрутерa / REKRUTER - pośrednictwo pracy.

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Jesteś dobry w nawiązywaniu nowych kontaktów ?

Znasz środowisko rekruterów i wiesz jak spełnić wymagania klienta a także wprowadzić nowe rozwiązania ?

Ta oferta jest dla Ciebie !

W związku z ciągłym rozwojem firmy szukamy osoby na stanowisko rekrutera.

Jesteśmy Polską firmą działającą na rynku zatrudnienia od 2014 roku. Naszym zadaniem jest zrealizować wymogi naszych kontrahentów i zapewnić wykwalifikowany i dobrany zespół.

Usługi jakie ofertujemy to praca tymczasowa oraz outsourcing pracowniczy.

Wymagania co do kandydatów:

  • Znajomość języka Rosyjskiego lub Ukraińskiego.

  • Otwarty umysł na nowe pomysły i rozwiązania.

  • Wysokie zdolności interpersonalne.

  • Chęci zdobywania nowych umiejętności oraz doświadczenia na podobnym stanowisku

Co oferujemy:

  • Wszelkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na stanowisku rekrutera.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie (+ premia za wyniki)

  • Bezpłatny udział w szkoleniach i kursach.

  • Możliwość pracy hybrydowej ( stacjonarna oraz zdalna )

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Obowiązki rekrutera:

  • Realizowanie personalnych potrzeb klientów.

  • Analiza rynku pracy.

  • Publikowanie ogłoszeń na portalach społecznościowych.

  • Tworzenie bazy kandydatów oraz raportowanie wdrożeń.

  • Meldowanie kandydatów do mieszkań/kwater.

  • Kontakt z działem legalizacji oraz opiekunem klienta.

Nie czekaj. Wyślij CV !

05-870 Błonie ulica Nowakowskiego 21B

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 909128079