Cena

Nieruchomości - Wilków - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam działkę

Sprzedam działkę

295 000 złdo negocjacji

Zagłoba - 15 maja 2026

4 529 m² - 65.14 zł/m²
Sprzedam działkę z budynkiem gospodarczm typu stodoła

Brześce - 03 maja 2026

800 m² - 161.25 zł/m²
Działka inwestycyjna pod usługi  1,8 km od centrum Kazimierza Dolnego

Kazimierz Dolny - 21 maja 2026

14 854 m² - 162.92 zł/m²
Kazimierz Dolny 2745 m2

Kazimierz Dolny - 06 maja 2026

2 745 m² - 142.08 zł/m²
Działka budowlana

Uściąż Kolonia - 10 maja 2026

3 500 m² - 82.86 zł/m²
Działka budowlana 2500m2 z mediami blisko zamku z możliwością podziału

Janowiec - 09 maja 2026

2 500 m² - 172 zł/m²
Malownicza działka w Kazimierzu Dolnym pod zabudowę pensjonatową i jednorodzinną

Cholewianka - 05 maja 2026

1 330 m² - 178.2 zł/m²
Działka budowlana przy hotelu SPA w Janowcu nad Wisłą

Janowiec - 07 maja 2026

2 057 m² - 140.98 zł/m²
Działka budowlana, 3min od centrum

Kazimierz Dolny - 23 kwietnia 2026

1 105 m² - 214.48 zł/m²
Dom z historią, 700 m od rynku na pensjonat, restaurację, galerię

Kazimierz Dolny - 19 kwietnia 2026

408 m² - 13480.39 zł/m²
Piękny klimatyczny dom w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny - 21 maja 2026

220 m² - 13181.82 zł/m²
Niepowtarzalny Dom | Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny - 04 maja 2026

400 m² - 19500 zł/m²
Kazimierz Dolny - Dom - Pensjonat - 318m2

Kazimierz Dolny - 07 maja 2026

318 m² - 13175 zł/m²
Działka budowlana z mediami - świetna lokalizacja! Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny - 05 maja 2026

1 800 m² - 225 zł/m²
Sprzedam siedlisko w Oblasach

Sprzedam siedlisko w Oblasach

355 000 złdo negocjacji

Oblasy - 12 maja 2026

11 000 m² - 32.27 zł/m²
Działka o pow. 7,56 ha budowlano-rolna ze stawem.

Oblasy - 08 maja 2026

75 600 m² - 50.26 zł/m²
Działki na sprzedaż Kazimierz Dolny

Działki na sprzedaż Kazimierz Dolny

1 200 000 złdo negocjacji

Jeziorszczyzna - 15 maja 2026

6 235 m² - 192.46 zł/m²
Kazimierz Dolny - Jeziorszczyzna - działka budowlano rolna 2970m2 w pełni uzbrojona, przy szosie asfaltowej.

Jeziorszczyzna - 09 maja 2026

2 970 m² - 111.11 zł/m²
Dom nad Wisłą blisko starego miasteczka Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny - 07 maja 2026

120 m² - 5593.78 zł/m²
Sprzedam dom z działką w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny - Odświeżono dnia 07 maja 2026

110 m² - 7272.73 zł/m²
Kameralny Apartament w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

Kazimierz Dolny - 01 maja 2026

90 m² - 8611.11 zł/m²
Kameralny Apartament w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

Kazimierz Dolny - 01 maja 2026

90 m² - 8611.11 zł/m²
Garaz drewnopodobną 6x6

Kazimierz Dolny - 25 kwietnia 2026

36 m²
Siedlisko caloroczny dom drewniany Kazimierz Dolny Nałęczów

Karczmiska Pierwsze - 21 maja 2026

70 m² - 7928.57 zł/m²
Działka w parchatce

Słotwiny Czerwone Łąki - 15 maja 2026

1 400 m² - 107.14 zł/m²
Kazimierz Dolny, posiadłość - ul. Góry I

Kazimierz Dolny - 12 maja 2026

262 m² - 11259.54 zł/m²
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem

Kazimierz Dolny - 09 maja 2026

61 m²
całoroczny duży dom nad wąwozem

Kazimierz Dolny - 17 maja 2026

212 m² - 13679.25 zł/m²
Działka inwestycyjna pod budynek mieszkalny/pensjonat

Kazimierz Dolny - 16 kwietnia 2026

4 195 m² - 357.57 zł/m²
Działka 25arów-Uściąż/Kazimierza Dolnego 219000zł

Kazimierz Dolny - 01 maja 2026

2 500 m² - 87.6 zł/m²
Działka z widokiem na Kazimierz Dolny 1km od Wisł

Wojszyn - 13 maja 2026

15 000 m² - 41.93 zł/m²
Piękne działki budowlane na przeciw Kazimierza Dolnego w m. Wojszyn

Nasiłów - 30 kwietnia 2026

7 900 m² - 91.14 zł/m²
Działki Siedliskowe w okolicach Kazimierza Dolnego

Rzeczyca-Kolonia - 10 maja 2026

13 800 m² - 27.54 zł/m²
WYJĄTKOWA POSIADŁOŚĆ - z potencjałem na siedlisko

Ławeczko Stare - 04 maja 2026

20 500 m² - 36.59 zł/m²
Działka budowlana i rolna o powierzchni 1,04 hektara | Kazimierzów |

Kazimierzów - 16 maja 2026

1 500 m² - 120 zł/m²
Piekna dzialka   w okolicy Kazimierza Dolnego

Skowieszynek - Odświeżono dnia 06 maja 2026

38 000 m² - 13.13 zł/m²
Dom do zamieszkania blisko Kazimierza Dolnego!

Słotwiny - 24 kwietnia 2026

136,50 m² - 4388.28 zł/m²
Owocujący sad wiśniowy z domkiem letniskowym

Boiska Kolonia - Odświeżono dnia 06 maja 2026

21 000 m² - 9.76 zł/m²
Dom 223 m² | 5 arów Bochotnica k. Kazimierza

Bochotnica - 06 maja 2026

223 m² - 3582.96 zł/m²
Piękna działka z domkiem obok Wisły Nasiłów

Nasiłów - 21 maja 2026

1 433 m² - 250.52 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Wilków i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon