Cena

Nieruchomości - Trękusek - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 5

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Mieszkanie Olsztyn, ul. Mazowiecka 45,40m2 ,2 pokoje

Mieszkanie Olsztyn, ul. Mazowiecka 45,40m2 ,2 pokoje

510 000 zł

Olsztyn - 03 maja 2026

45,40 m² - 11233.48 zł/m²
Mieszkanie 2pokojowe z garażem Jarocka

Olsztyn - 16 maja 2026

44,90 m² - 9554.57 zł/m²
Atrakcyjne biuro na wynajem, witryna

Olsztyn - 20 kwietnia 2026

180 m²
Nowe Bezczynszowe 3-pok Mieszkanie

Olsztyn - 24 kwietnia 2026

59,43 m² - 11761.74 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie przy ul. Murzynowskiego

Olsztyn - 06 maja 2026

60,40 m² - 7764.9 zł/m²
Pokój do wynajęcia, na Alei Warszawskeij

Olsztyn - 04 maja 2026

Sprzedam Działkę Budowlana

Kaplityny - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 610 m² - 119.88 zł/m²
Biuro - biuro na wynajem 36m2

Olsztyn - 11 maja 2026

36 m²
Biuro - biuro na wynajem 75 m2

Olsztyn - 10 kwietnia 2026

75 m²
Osiedle TEMPO | 2 pokoje | A15 | loggia | garaż podziemny | smart home

Olsztyn - 09 maja 2026

46,72 m² - 11000 zł/m²
Osiedle TEMPO | 2 pokoje | A16 | loggia | garaż podziemny | smart home

Olsztyn - 09 maja 2026

46,72 m² - 11000 zł/m²
Osiedle TEMPO | 3 pokoje | A42 | balkon | garaż podziemny | smart home

Olsztyn - 09 maja 2026

45,09 m² - 11400 zł/m²
Wynajmę miejsce parkingowe BARCZA 48.

Olsztyn - 12 maja 2026

25 m²
Działka ogrodowa ROD KORMORAN

Działka ogrodowa ROD KORMORAN

36 000 złdo negocjacji

Olsztyn - 05 maja 2026

330 m² - 109.09 zł/m²
Kawalerkę na Pieczewie dla jednej osoby wynajmę

Olsztyn - 12 maja 2026

20 m²
Mieszkanie Olsztyn 36m, 2 POKOJE, BALKON, WINDA

Olsztyn - 18 maja 2026

36 m² - 10694.44 zł/m²
3 pokoje 60m2 balkon Wańkowicza Nagórki

Olsztyn - 11 maja 2026

60,40 m² - 7201.99 zł/m²
Komfortowe mieszkanie na wynajem, ul. Srebrna w Olsztynie

Olsztyn - 12 maja 2026

46 m²
Mieszkanie do wynajęcia Nagórki 28m - od zaraz

Olsztyn - 29 kwietnia 2026

28 m²
Pół bliźniaka w świetnym punkcie na Os. Mazurskim!

Olsztyn - 04 maja 2026

91 m² - 6923.08 zł/m²
Rezerwacja- wolnostojący, do remontu

Olsztyn - 21 kwietnia 2026

192 m² - 3640.63 zł/m²
Przestronne M-4 w dobrym punkcie - Os. Mazurskie!

Olsztyn - 27 kwietnia 2026

60,50 m² - 8247.93 zł/m²
REZERWACJA - Słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem Olsztyn, Nagórki

Olsztyn - 01 maja 2026

60,40 m² - 7930.46 zł/m²
Pokój do wynajęcia (10 m2)

Olsztyn - Odświeżono dnia 15 maja 2026

PO remoncie, os GENERAŁÓW, ogromny taras- OKAZJA

Olsztyn - 17 kwietnia 2026

29 m²
Mieszkanie dwupoziom.64,35 m2 garaż, Piłsudskiego

Olsztyn - Odświeżono dnia 11 maja 2026

64,35 m² - 9557.11 zł/m²
Przytulne M-4 w nowej technologii!

Olsztyn - 04 maja 2026

44,65 m² - 11175.81 zł/m²
Do wynajęcia mieszkanie 58 m² – 3 pokoje

Jaroty - 10 maja 2026

58 m²
2pok. po kapitalnym remoncie, od zaraz, Pojezierze

Olsztyn - 04 maja 2026

32,30 m² - 12352.94 zł/m²
Wyszyńskiego Pstrowskiego | 2-pok. | 86/WP.A

Olsztyn - 12 maja 2026

40,71 m² - 12300 zł/m²
Wyszyńskiego Pstrowskiego | 2-pok. | 53/WP.A