Cena

Nieruchomości - Trękusek - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia
Mieszkanie z ogrodkiem, 53 m² w bloku REZERWACJA

Mieszkanie z ogrodkiem, 53 m² w bloku REZERWACJA

250 000 zł

Trękusek - 05 maja 2026

53,20 m² - 4699.25 zł/m²
Działka budowlana z warunkami zabudowy w Trękusku

Trękusek - 07 maja 2026

1 451 m² - 88.9 zł/m²
Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną – Trękusek, woj. warmińsko-mazurskie

Trękusek - 12 maja 2026

1 478 m² - 135.32 zł/m²
Obiekt usługowo-magazynowy z częścią mieszkalną

Trękusek - 22 kwietnia 2026

430,04 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka z warunkami 15 km od Olsztyna, Wyrandy, gm Purda - 30 ar

Wyrandy - 04 maja 2026

3 027 m² - 41.3 zł/m²
Mieszkanie w Marcinkowie

Mieszkanie w Marcinkowie

300 000 złdo negocjacji

Marcinkowo - 15 maja 2026

50,60 m² - 5928.85 zł/m²
Sprzedam działkę

Sprzedam działkę

210 000 złdo negocjacji

Trękus - Odświeżono dnia 16 maja 2026

1 500 m² - 140 zł/m²
Działka rekreacyjna

Klewki - 27 kwietnia 2026

485 m² - 257.73 zł/m²
Działka budowlana 

Sprzedam atrak

Patryki - 26 kwietnia 2026

789 m² - 152.09 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana w Patrykach nr 242/18  – 10 km od Olsztyn

Patryki - 16 maja 2026

927 m² - 120.82 zł/m²
Działki z warunkami zabudoww Marcinkowie gm. Purda

Marcinkowo - 23 kwietnia 2026

1 246 m² - 100.32 zł/m²
Działka rolno-budowlana

Pajtuny - Odświeżono dnia 19 maja 2026

3 124 m² - 25 zł/m²
Działka rolno-budowlana

Pajtuny - 16 maja 2026

4 109 m² - 25 zł/m²
Stylowy dom na Warmii – Purda k. Olsztyna

Purda - 21 kwietnia 2026

188,90 m² - 6082.58 zł/m²
Działka nad jeziorem Klebarskim / Silickim

Silice - Odświeżono dnia 17 maja 2026

1 300 m² - 142 zł/m²
Wynajmę domek holenderski

Linowo - Odświeżono dnia 13 maja 2026

35 m²
Życie bez kompromisów: działka budowlana blisko jeziora i lasu

Purda - 30 kwietnia 2026

1 322 m² - 99.85 zł/m²
Działka 1238 m² – 400 m do jeziora | Mazury | gotowa pod dom

Purda - 20 kwietnia 2026

1 238 m² - 201.94 zł/m²
Dom w Purdzie

Dom w Purdzie

649 000 zł

Purda - 24 kwietnia 2026

110 m² - 5900 zł/m²
Klebark Park | Nowoczesny dom 3km od Olsztyna

Klebark Mały - 24 kwietnia 2026

117,29 m² - 6600 zł/m²
Pokój 1-osobowy do wynajecia

Stary Olsztyn - 23 kwietnia 2026

Działka rolna 119000 m² w malowniczej okolicy

Prejłowo - 14 maja 2026

119 000 m² - 7.73 zł/m²
DOM / Siedlisko Prejłowo gm. Purda

DOM / Siedlisko Prejłowo gm. Purda

699 000 złdo negocjacji

Prejłowo - 13 maja 2026

200 m² - 3495 zł/m²
Sprzedam działkę RODOS

Sprzedam działkę RODOS

14 500 złdo negocjacji

Klebark Mały - Odświeżono dnia 19 maja 2026

511 m² - 28.38 zł/m²
Działka ogródek działkowy ROD 793m2 (427+366) Na Wójtowej Roli

Klebark Mały - Odświeżono dnia 13 maja 2026

793 m² - 37.23 zł/m²
! Działka budowlana w Klebarku Małym POLECAM !!

Klebark Mały - 12 maja 2026

1 239 m² - 139.63 zł/m²
Dzialka Rod Olsztyn/Klebark Mały

Dzialka Rod Olsztyn/Klebark Mały

50 000 złdo negocjacji

Klebark Mały - 11 maja 2026

300 m² - 166.67 zł/m²
Duża działka rod 1100 m² z oczkiem wodnym – Wójtowa rola k. Olsztyna

Klebark Mały - 11 maja 2026

1 100 m² - 117.27 zł/m²
Działka ROD na Wójtowej Roli

Klebark Mały - 09 maja 2026

500 m² - 142 zł/m²
Działka ROD „Zdrowie” w Klebarku Małym

Klebark Mały - 08 maja 2026

300 m² - 113.33 zł/m²
Sprzedam działkę ROD na Wójtowej Roli

Klebark Mały - 08 maja 2026

345 m² - 168.12 zł/m²
Dzialka ogrodnicza  na Wójtowej Roli Olsztyn

Klebark Mały - Odświeżono dnia 06 maja 2026

515 m² - 73.79 zł/m²
Dom z ogródkiem pod Olsztynem nad jeziorem Skanda

Olsztyn - 30 kwietnia 2026

90 m² - 7888.89 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje 2020 rok Wilczyńskiego Olsztyn

Olsztyn - 03 maja 2026

46,25 m² - 11351.35 zł/m²
Dwupokojowe, przytulne mieszkanie blisko lasu

Olsztyn - 29 kwietnia 2026

47,90 m² - 9394.57 zł/m²
Działka  z potencjałem -ROD Wójtowa Rola sektor XI, pow. 321 m2

Klebark Mały - 12 maja 2026

121 m² - 161.16 zł/m²
Sprzedam działkę ROD na Wójtowej Roli

Klebark Mały - 10 maja 2026

298 m² - 83.89 zł/m²
Siedlisko/dom Warmia i Mazury las

Krzywonoga - 19 maja 2026

267,36 m² - 5760.02 zł/m²
Klimatyczny dom w lesie na Mazurach

Krzywonoga - 08 maja 2026

110 m² - 8500 zł/m²
Na sprzedaż Działka budowlana w Wójtowie – idealne miejsce na Twój dom

Wójtowo - 24 kwietnia 2026

1 501 m² - 145 zł/m²
Trzy Pokoje Gotowe DO Zamieszkania

Olsztyn - 29 kwietnia 2026

48 m² - 10104.17 zł/m²
Bliźniak Olchowa Bartąg KP-Invest 4 sypialnie

Bartąg - 03 maja 2026

144 m² - 7354.17 zł/m²
Przestronne mieszkanie - cisza, zieleń i pełna infrastruktura