Cena

Nieruchomości - Suwałki - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 284 ogłoszenia
Sprzedam mieszkanie po remoncie  7300m2

Sprzedam mieszkanie po remoncie 7300m2

356 000 złdo negocjacji

Suwałki - 16 maja 2026

49 m² - 7265.31 zł/m²
Przestronne 4 pokoje dla rodziny blisko szkoły

Suwałki - 24 kwietnia 2026

79,80 m² - 6253.13 zł/m²
Na sprzedaż | ul. Lityńskiego | 40,8 m² | 2 pokoje

Suwałki - 26 kwietnia 2026

40,80 m² - 6102.94 zł/m²
wyjątkowa działka ROD 300 m² z nowym domkiem – gotowa do wypoczynku!

Suwałki - 20 maja 2026

300 m² - 216.67 zł/m²
Elegancki dom w prestiżowej lokalizacji - blisko centrum !

Suwałki - Dzisiaj o 08:36

160 m² - 7187.5 zł/m²
Duża działka 3tys. m2 + Domek Holenderki + Staw

Suwałki - Dzisiaj o 12:23

2 986 m² - 66.95 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie w samym centrum miasta Suwałki

Suwałki - 20 maja 2026

20 m²
Chopina Park | 3 pokoje, taras, widok na park

Suwałki - Dzisiaj o 10:17

61,73 m² - 10529.73 zł/m²
Działka ROD Malwa

Działka ROD Malwa

77 000 złdo negocjacji

Suwałki - Odświeżono dnia 20 maja 2026

300 m² - 256.67 zł/m²
Sprzedam garaż Klonowa

Suwałki - Odświeżono dnia 20 maja 2026

16 m²
Wolnostojący, ponadczasowy dom nad Czarną Hańczą - Centrum Suwałk

Suwałki - 19 maja 2026

234,60 m² - 5072.46 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 60,5 m2, 2 piętro

Suwałki - Odświeżono dnia 20 maja 2026

60,50 m² - 5289.26 zł/m²
Okazja! 2 pokoje w centrum! Tylko 219 000 zł

Suwałki - 11 maja 2026

36 m² - 6083.33 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 60,5 m2, 2 piętro

Suwałki - Odświeżono dnia 20 maja 2026

60,50 m² - 5289.26 zł/m²
Penthouse klasy premium –3 tarasy, ostatnie piętro

Suwałki - 12 maja 2026

86,31 m² - 10995.25 zł/m²
Na sprzedaż Mieszkanie 37m!

Suwałki - 09 maja 2026

37 m² - 6351.35 zł/m²
OKAZJA!!! DO KOŃCA MAJA Dom wolnostojący z garażem

Suwałki - 15 maja 2026

108 m² - 5787.04 zł/m²
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Sikorskiego .

Suwałki - 20 maja 2026

60,88 m² - 9510.51 zł/m²
Zainwestuj w duszę i przestrzeń w Centrum Suwałk

Suwałki - 30 kwietnia 2026

66,40 m² - 2786.14 zł/m²
Dom do remontu w dobrej lokalizacji

Suwałki - 08 maja 2026

123,26 m² - 2515.01 zł/m²
Działka rolna niezabudowana, gm. Jeleniewo, Suwałki, bezpośrednio nad jeziorem - 11 ha.

Suwałki - 11 maja 2026

112 107 m² - 6.79 zł/m²
Mieszkanie trzypokojowe 70m2 ul. Sikorskiego

Suwałki - 16 maja 2026

69,70 m² - 9756.1 zł/m²
Chopina - 2 pokoje, 47m² , gotowe do zamieszkania!

Suwałki - 11 maja 2026

47,66 m² - 5791.02 zł/m²
Likwidator sprzeda nieruchomość - Krzywólka, Suwałki

Suwałki - 06 maja 2026

67 720 m² - 11.95 zł/m²
Wyposażone i umeblowane mieszkanie - 3-pokojowe - II pietro

Suwałki - 16 maja 2026

63 m² - 7126.98 zł/m²
33m2, 2 pokojowe w Północnej części miasta

Suwałki - Odświeżono dnia 20 maja 2026

33 m² - 6663.64 zł/m²
Domek Holenderski Angielski – od ręki | Grajewo DOMKI PODLASIE

Suwałki - Odświeżono dnia 20 maja 2026

Działka ROD Malwa

Działka ROD Malwa

77 000 złdo negocjacji

Suwałki - Odświeżono dnia 20 maja 2026

300 m² - 256.67 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe w centrum

Suwałki - 18 maja 2026

42,50 m² - 8494.12 zł/m²
Dom z lokalem do prowadzenia działalności, Suwałki, ul. Olszowa

Suwałki - Dzisiaj o 09:13

219 m² - 4474.89 zł/m²
Mieszkanie w apartamentowcu na Osiedlu Piano Park

Suwałki - Dzisiaj o 12:05

28 m²
Sobolewo. Twój dom i biznes z widokiem na jezioro.

Suwałki - 24 kwietnia 2026

217,60 m² - 7306.99 zł/m²
Mieszkanie dla singla lub pary

Suwałki - 08 maja 2026

41,40 m² - 7850.24 zł/m²
Dom z widokiem na jezioro – Osowa

Suwałki - 07 maja 2026

163,40 m² - 4583.84 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowej na Zastawiu w Suwałkach

Suwałki - 19 maja 2026

260 m² - 3769.23 zł/m²
Stylowe M po remoncie | parter z ogródkiem

Suwałki - 24 kwietnia 2026

60,81 m² - 5180.07 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 3 pokoje , duży balkon , spokojna okolica

Suwałki - 06 maja 2026

60 m² - 7400 zł/m²
Na sprzedaż dom z dużą, ogrodzoną działką.

Suwałki - 24 kwietnia 2026

80 m² - 7362.5 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana - 933m2 ul. Miłosza (os. Staniszewskiego)

Suwałki - Odświeżono dnia 20 maja 2026

933 m² - 249.73 zł/m²
Wynajmij dwupokojowe mieszkanie w centrum !

Suwałki - 08 maja 2026

43,27 m²
Nowy 3-pokojowy Apartament osiedle Ostoja UL.Szpitalna ,GARAŻ ZAMYKANY

Suwałki - Odświeżono dnia 18 maja 2026

52,50 m² - 10628.57 zł/m²
Pokój wynajmę dla osoby pracujacej

Suwałki - Odświeżono dzisiaj o 10:29

3 pok mieszkanie  do remontu, bez gruzu i mebli !

Suwałki - 04 maja 2026

61,47 m² - 5531.15 zł/m²
Mieszkanie 45,60 m2 przy ul. Daszyńskiego na parterze z ogródkiem

Suwałki - 11 maja 2026

45,60 m² - 7412.28 zł/m²
Działka Rod Kuków

Działka Rod Kuków

50 000 złdo negocjacji

Suwałki - Odświeżono dnia 17 maja 2026

400 m² - 125 zł/m²
Okazja 3-pokojowe mieszkanie os. Północ

Suwałki - 29 kwietnia 2026

61,37 m² - 4790.61 zł/m²
Do wynajęcia: mieszkanie 70 m², centrum Suwałk

Suwałki - 20 maja 2026

70 m²
Mieszkanie 4 pokojowe Lityńskiego

Suwałki - 27 kwietnia 2026

75,67 m² - 5550.42 zł/m²
Mieszkanie na parterze - ul. Sikorskiego

Suwałki - 16 maja 2026

68,62 m² - 9457.88 zł/m²
Parter - Gotowe Do Zamieszkania + Ogródek + Altana + Taras !

Suwałki - 08 maja 2026

64 m² - 7640.63 zł/m²
Mieszkanie 4 pok. z tarasem i ogródkiem

Suwałki - 14 maja 2026

67,73 m² - 9744.57 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Suwałki i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon