Cena

Nieruchomości - Suwałki - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 5

Sortuj:
Znaleźliśmy 279 ogłoszeń
Nowy 3-pokojowy Apartament osiedle Ostoja UL.Szpitalna ,GARAŻ ZAMYKANY

558 000 złdo negocjacji

Suwałki - Odświeżono dnia 11 maja 2026

52,50 m² - 10628.57 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe

305 000 złdo negocjacji

Suwałki - Odświeżono dnia 10 maja 2026

46 m² - 6630.43 zł/m²
Pokój do wynajęcia

Suwałki - Odświeżono dnia 12 maja 2026

Dom mieszkalny z lokalami usługowymi - ul. Minkiewicza

Suwałki - 15 maja 2026

467,70 m² - 2779.56 zł/m²
Budynek w centrum Suwałk idealny pod hotel

Suwałki - 23 kwietnia 2026

3 751 m²
Wynajmę garaż podziemny

Suwałki - 10 maja 2026

16 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Hala namiotowa 10m x 30m x 4m

Hala namiotowa 10m x 30m x 4m

80 000 złdo negocjacji

Suwałki - 27 kwietnia 2026

180 m²
Działka przy ul. Wałbrzyskiej

Suwałki - 03 maja 2026

2 395 m² - 150.31 zł/m²
Działka inwestycyjna - zabudowa wielorodzinna

Suwałki - 28 marca 2026

12 162 m² - 740.01 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Suwałki - 24 kwietnia 2026

56 m²
3-pokojowe mieszkanie 50m2 + balkon Bezpośrednio

Suwałki - 29 kwietnia 2026

50,05 m² - 7900 zł/m²
Działka ROD "Jaćwing"

Suwałki - 10 maja 2026

300 m² - 106.67 zł/m²
Działka inwestycyjna w centrum Suwałk - NOWA CENA!

Suwałki - 18 kwietnia 2026

517 m² - 2512.57 zł/m²
Pokój wynajmę dla osoby pracujacej

Suwałki - Odświeżono dnia 07 maja 2026

3-pokojowe mieszkanie 60m2 + taras Bez Prowizji

Suwałki - 01 maja 2026

60,74 m² - 8650 zł/m²
Kawalerka dostępna od 1 czerwca

Suwałki - 13 maja 2026

30 m²
4-pokojowe mieszkanie 81m2 + taras Bezpośrednio

Suwałki - 30 kwietnia 2026

81,10 m² - 8700 zł/m²
Sprzedam mieszkanie - Rezerwacja

Sprzedam mieszkanie - Rezerwacja

340 000 złdo negocjacji

Suwałki - 31 marca 2026

68,70 m² - 4949.05 zł/m²
Dom z lokalem usługowym w centrum - ul. Wesoła

Suwałki - 18 kwietnia 2026

384 m² - 3619.79 zł/m²
Garaż na osiedlu Falka

Suwałki - 13 maja 2026

18 m²
Do wynajęcia parterowy biurowiec – 300 m² – Suwałki

Suwałki - 07 maja 2026

300 m²
Suwałki, ul. kolejowa | Magazyn do wynajęcia, 350m2/ 1050m2 / 1400m2

Suwałki - 07 maja 2026

1 400 m²
3-pokojowe mieszkanie 60m2 + taras Bezpośrednio

Suwałki - 29 kwietnia 2026

60,75 m² - 8449.99 zł/m²
Wynajmę dom w Suwalkach

Wynajmę dom w Suwalkach

3 000 złdo negocjacji

Suwałki - 30 kwietnia 2026

140 m²
Pokój do wynajęcia  dla mężczyzny

Suwałki - 13 maja 2026

sprzedam działkę z linią brzegową

Suwałki - 09 maja 2026

20 000 m² - 45 zł/m²
sprzedaż mieszkania

sprzedaż mieszkania

390 000 złdo negocjacji

Suwałki - 03 maja 2026

58,18 m² - 6703.33 zł/m²
sprzedam kamienicę

sprzedam kamienicę

2 000 000 złdo negocjacji

Suwałki - 09 maja 2026

300 m²
Hit! 4 pokoje na 1  piętrze i prywatny parking

Suwałki - 15 maja 2026

74,70 m² - 7081.66 zł/m²
Garaż do wynajęcia

Suwałki - 10 maja 2026

21 m²
Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie na parterze

Suwałki - 23 kwietnia 2026

74,90 m² - 6261.68 zł/m²
Zamienię mieszkanie

Suwałki - 14 maja 2026

36 m²
Budynek hala magazyn 3000m2 wynajem Suwałki ul. Szkolna 15 000

Suwałki - 16 kwietnia 2026

3 000 m²
Lokal 54 m² | na parterze | Suwałki

Suwałki - 30 kwietnia 2026

54 m²
Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe

Suwałki - 10 maja 2026

67 m² - 5298.51 zł/m²
Wynajem mieszkania na osiedlu Sobola Biel

Suwałki - 06 maja 2026

38 m²
Lokal użytkowy do wynajęcia – ul. Szpitalna

Suwałki - 22 kwietnia 2026

60 m²
Kawalerka na Piano Park do wynajecia

Suwałki - 14 maja 2026

25 m²
Kaufland Suwałki | 25 m2  lokal handlowo - usługowy

Suwałki - 13 maja 2026

25 m²
Lokal do wynajęcia

Suwałki - Odświeżono dnia 15 maja 2026

60 m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Suwałki i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon