Liczba pokoi

Wymarzone mieszkanie - Suwałki - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 135 ogłoszeń
Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem na Północy

Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem na Północy

230 000 złdo negocjacji

Suwałki - Odświeżono dzisiaj o 12:52

33 m² - 6969.7 zł/m²
Mieszkanie na parterze - ul. Sikorskiego

Suwałki - 16 maja 2026

68,62 m² - 9457.88 zł/m²
Przestronne 4 pokoje dla rodziny blisko szkoły

Suwałki - 24 kwietnia 2026

79,80 m² - 6253.13 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia Osiedle Sikorskiego

Suwałki - Odświeżono dnia 16 maja 2026

47 m²
Wyposażone i umeblowane mieszkanie - 3-pokojowe - II pietro

Suwałki - 16 maja 2026

62 m² - 7241.94 zł/m²
Mieszkanie trzypokojowe 70m2 ul. Sikorskiego

Suwałki - 16 maja 2026

69,70 m² - 9756.1 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Przytulne mieszkanie 56 m²|3 pokoje | Osiedle Północ |Nowe budownictwo

Suwałki - 16 maja 2026

56 m² - 8910.71 zł/m²
Zainwestuj w duszę i przestrzeń w Centrum Suwałk

Suwałki - 30 kwietnia 2026

66,40 m² - 2786.14 zł/m²
Okazja! 2 pokoje w centrum! Tylko 219 000 zł

Suwałki - 11 maja 2026

36 m² - 6083.33 zł/m²
OKAZJA mieszkanie 3-pokojowe | Suwałki, os. Północ,

Suwałki - 16 maja 2026

66,10 m² - 5733.74 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Północ w Suwałkach

Suwałki - Dzisiaj o 11:04

52,60 m² - 6825.1 zł/m²
Nowy 3-pokojowy Apartament osiedle Ostoja UL.Szpitalna ,GARAŻ ZAMYKANY

Suwałki - Odświeżono dnia 11 maja 2026

52,50 m² - 10628.57 zł/m²
Zamienię mieszkanie

Suwałki - 14 maja 2026

36 m²
Mieszkanie os. Północ

Suwałki - 12 maja 2026

66,90 m² - 5082.21 zł/m²
Mieszkanie 4 pokojowe Lityńskiego

Suwałki - 27 kwietnia 2026

75,67 m² - 5550.42 zł/m²
Piękne i nowoczesne - 2 pokojowe - 46 M2 - II pietro

Suwałki - 16 maja 2026

46 m² - 8891.3 zł/m²
Apartament B1  2 pokoje | 46.74 m² | Niska zabudowa z windą | Batorego

Suwałki - 16 maja 2026

46,74 m² - 8400 zł/m²
Chopina - 2 pokoje, 47m² , gotowe do zamieszkania!

Suwałki - 11 maja 2026

47,66 m² - 5791.02 zł/m²
Mieszkanie 45,60 m2 przy ul. Daszyńskiego na parterze z ogródkiem

Suwałki - 11 maja 2026

45,60 m² - 7412.28 zł/m²
Stylowe M po remoncie | parter z ogródkiem

Suwałki - 24 kwietnia 2026

60,81 m² - 5180.07 zł/m²
Mieszkanie dla singla lub pary

Suwałki - 08 maja 2026

41,40 m² - 7850.24 zł/m²
Komfortowe mieszkanie w Suwałkach na sprzedaż, 58 m2

Suwałki - 05 maja 2026

58,06 m² - 7578.37 zł/m²
Mieszkanie Suwalki, ul. Poznańska

Suwałki - 16 maja 2026

39,21 m² - 11731.7 zł/m²
Okazja 3-pokojowe mieszkanie os. Północ

Suwałki - 29 kwietnia 2026

61,37 m² - 4790.61 zł/m²
Na sprzedaż | ul. Lityńskiego | 40,8 m² | 2 pokoje