Cena

Nieruchomości - Suchy Bór - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 25

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Budynek Suchy Bór

Budynek Suchy Bór

275 000 złdo negocjacji

Suchy Bór - 21 kwietnia 2026

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Mieszkanie do wynajęcia 32 M2.

Strzelce Opolskie - 11 kwietnia 2026

25 m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

300 000 złdo negocjacji

Strzelce Opolskie - 03 kwietnia 2026

47,20 m² - 6355.93 zł/m²
Kamienica w sercu Strzelec Opolskich

Strzelce Opolskie - 30 kwietnia 2026

270 m² - 5925.93 zł/m²
Dom 145 m2 na dużej 50 arowej działce Nowa Jamka

Nowa Jamka - 17 kwietnia 2026

145 m² - 4820.69 zł/m²
Myślina - dom do wykończenia z dużą działką

Myślina - 15 maja 2026

250,05 m² - 2159.57 zł/m²
Działka 1061 M2 | Projekt + Pozwolenie Na Przebudowę | Rozwadza

Rozwadza - 22 kwietnia 2026

1 061 m² - 149.86 zł/m²
2 pokoje z balkonem, 2 piętro, ul. Asnyka, Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie - 25 kwietnia 2026

39 m² - 5769.23 zł/m²
Urokliwy dom blisko lasu, w atrakcyjnej lokalizacji

Smolarnia-Serwitut - 14 maja 2026

84 m² - 3333.33 zł/m²
Wynajmę parter domu.

Kolonowskie - 23 kwietnia 2026

70 m²
Zagospodarowana działka ROD z nowym domkiem – gotowa do relaksu!
2. Emocjonalny wstęp i opis

Strzelce Opolskie - 03 maja 2026

520 m² - 67.31 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD - Rybaczówka

Strzelce Opolskie - Odświeżono dnia 14 maja 2026

400 m² - 24.75 zł/m²
Działka rekreacyjna rybaczówka (XXX lecie) murowana altana. Nowa cena

Strzelce Opolskie - 18 kwietnia 2026

300 m² - 59.67 zł/m²
Działka ROD Kaczorownia Zdzieszowice

Zdzieszowice - 06 maja 2026

30 m² - 1533.33 zł/m²
Działka budowlano-rolna 80 arów

Stare Siołkowice - 24 kwietnia 2026

8 000 m² - 31.13 zł/m²
Dom (2 mieszkania) z 2025 r. w świetnej lokalizacji

Strzelce Opolskie - 29 kwietnia 2026

223 m² - 6726.46 zł/m²
Mieszkanie i garaż - bardzo dobra lokalizacja!

Zdzieszowice - 17 kwietnia 2026

57 m² - 5964.91 zł/m²
Dom na sprzedaż Strzelce Opolskie

Dom na sprzedaż Strzelce Opolskie

1 260 000 złdo negocjacji

Strzelce Opolskie - 01 maja 2026

160 m² - 7875 zł/m²
Dom jednorodzinny z dużym obejściem i ogrodem

Strzeleczki - 04 maja 2026

300 m² - 1833.33 zł/m²
Działka przy trasie 414 Opole Prudnik

Smolarnia - 28 kwietnia 2026

2 500 m² - 67.2 zł/m²
Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniową.

Smolarnia - 21 kwietnia 2026

1 516 m² - 78.5 zł/m²
Mieszkanie własnościowe na sprzedaż

Zdzieszowice - 04 kwietnia 2026

58 m² - 4827.59 zł/m²
Budynek 400 M od dworca kolejowego

Zdzieszowice - 27 kwietnia 2026

290 m²
Działka budowalno-rolna 127 arów

Nowe Siołkowice - 24 kwietnia 2026

12 740 m² - 27.39 zł/m²
3 pokoje | parter | po remoncie | gotowe do zamieszkania

Zdzieszowice - 27 kwietnia 2026

52 m² - 5730.77 zł/m²
Funkcjonalne mieszkanie, centrum miasta

Zdzieszowice - 20 kwietnia 2026

51,40 m² - 4571.98 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Zdzieszowice - 16 maja 2026

51 m²
Działka ROD Kaczorownia Zdzieszowice

Zdzieszowice - 15 maja 2026

400 m² - 137.5 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe

Mieszkanie 3-pokojowe

330 000 złdo negocjacji

Zdzieszowice - Odświeżono dnia 13 maja 2026

57 m² - 5789.47 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż 34m2

Mieszkanie na sprzedaż 34m2

154 000 złdo negocjacji

Zdzieszowice - 13 maja 2026

34 m² - 4529.41 zł/m²
Mieszkanie dwa pokoje 45 m² na sprzedaż

Zdzieszowice - 13 maja 2026

45 m² - 4444.44 zł/m²
mieszkanie do wynajęcia

Zdzieszowice - 13 maja 2026

52 m²
Mieszkanie 4 pokoje Zdzieszowice

Zdzieszowice - Odświeżono dnia 13 maja 2026

64 m² - 5156.25 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m2. Zdzieszowice

Zdzieszowice - 12 maja 2026

58 m² - 5155.17 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia - Zdzieszowice.

Zdzieszowice - 12 maja 2026

35 m²
Wynajem mieszkania

Zdzieszowice - 11 maja 2026

42 m²
Mieszkanie 3 pokoje, 4 pietro Zdzieszowice

Zdzieszowice - Odświeżono dnia 08 maja 2026

47 m² - 4893.62 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana w Zdzieszowicach 12,12 ar – ul. Skrajna, 1455/1

Zdzieszowice - 04 maja 2026

12,12 m² - 11130.36 zł/m²
Sprzedaż pawilonu handlowo-usługowego

Zdzieszowice - 27 kwietnia 2026

411 m²
Wynajmę mieszkanie po generalnym remoncie z klimatyzacją.

Zdzieszowice - 26 kwietnia 2026

48 m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Suchy Bór i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon